941 |
2024-04-08 |
Тейкина Наталля Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Сычова А. В. |
Ветка |
|
|
|
942 |
2024-04-08 |
Сапоненка Дзяніс Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Сычова А. В. |
Ветка |
|
|
|
943 |
2024-04-08 |
Белакапытава Таццяна Генрыхаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Мізула К. А. |
Смаргонь |
|
|
|
944 |
2024-04-08 |
Хілько Юрый Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Аляксеенка А. Г. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
945 |
2024-04-08 |
Кароль Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
946 |
2024-04-08 |
Гембіцкі Аляксандр Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
947 |
2024-04-08 |
Бегер Міхаіл Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
948 |
2024-04-08 |
Гудкоў Арцём Вітальевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
949 |
2024-04-08 |
Кохнюк Іван Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
950 |
2024-04-08 |
Панасік Іна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
951 |
2024-04-08 |
Сапега Віталь Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Парэмскі Я. І. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
952 |
2024-04-08 |
Бондараў Алег Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Церахава А. К. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
953 |
2024-04-08 |
Кац Навум Мейлахавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Казачак В. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
954 |
2024-04-08 |
Марачаў Андрэй Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Татаеў І. А. |
Дуброўна |
3 сут. |
|
|
955 |
2024-04-08 |
Філінскі Віталь Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
Казачак В. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
956 |
2024-04-08 |
Грамадзянін Я |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
|
Ліда, раённы |
10 сут. |
|
|
957 |
2024-04-08 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
|
Ліда, раённы |
10 сут. |
|
|
958 |
2024-04-08 |
Грамадзянін С |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-04-08 |
|
Лунінец |
10 сут. |
|
|
959 |
2024-04-08 |
Грамадзянка Г |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
|
Гародня |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
960 |
2024-04-08 |
Грамадзянін Д |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-08 |
|
Воранава, раённы |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|