5101 |
2023-05-02 |
Брысева Людміла Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-02 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
5102 |
2023-05-02 |
Буланаў Павел Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-02 |
Зінчук А. А. |
Гомель, Навабелецкі |
|
|
|
5103 |
2023-05-02 |
Закрэўскі Ягор Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-02 |
Ярохіна М. В. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5104 |
2023-05-02 |
Паўлоўскі Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-02 |
Ярохіна М. В. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5105 |
2023-05-02 |
Варанковіч Усевалад Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-02 |
Ярохіна М. В. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5106 |
2023-05-02 |
Чарноў Аляксей |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-02 |
|
Гародня, Ленінскі |
|
40 б.в. 2 960,00 руб. |
ст.24.54, ст.7.4 |
5107 |
2023-05-01 |
Нісцюк Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
|
|
|
Менск, Фрунзенскі |
|
|
https://t.me/spiski_okrestina/23855 |
5108 |
2023-04-29 |
Амплееў Павел |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-29 |
Гурын Руслан |
Гародня, Ленінскі |
|
|
https://spring96.org/be/news/111567 |
5109 |
2023-04-29 |
Шчыпакін Арцём |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111567 |
5110 |
2023-04-29 |
Муравіцкі Глеб Канстанцінавіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-04-29 |
|
Магілёў, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
5111 |
2023-04-28 |
Баглюк Павел Сяргеевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-28 |
Барысаў В. А. |
Узда, раённы |
|
|
|
5112 |
2023-04-28 |
Балашова Юлія Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-28 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
5113 |
2023-04-28 |
Бярозка Аляксандр Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-28 |
Барысаў В. А. |
Узда, раённы |
|
|
|
5114 |
2023-04-28 |
Бубен Вячаслаў Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-28 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
5115 |
2023-04-28 |
Валожын Артур Аляксандравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-28 |
Воўк А. А. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
5116 |
2023-04-28 |
Выдрыцкі Іван Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-28 |
Зінькевіч Ф. А. |
Лепель |
|
|
|
5117 |
2023-04-28 |
Гінц Марына Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-28 |
Касьянава К. Д. |
Светлагорск |
|
|
|
5118 |
2023-04-28 |
Гамолка Вольга Яўгенаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-28 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
5119 |
2023-04-28 |
Гуцко Валерый Сяргеевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-28 |
Барысаў В. А. |
Узда, раённы |
|
|
|
5120 |
2023-04-28 |
Дуброў Віктар Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-28 |
Ярмоленка Э. Л. |
Мазыр |
|
|
|