5241 |
2023-04-19 |
Кашуба Святлана Валянцінаўна |
ж |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-04-19 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
5242 |
2023-04-19 |
Кончыц Аляксей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
5243 |
2023-04-19 |
Краснабаева Марына Ігараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Цыганкова А. М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5244 |
2023-04-19 |
Малашэнка Кірыл Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
5245 |
2023-04-19 |
Арэхва Ала Мечаславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-19 |
Кот Я. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
5246 |
2023-04-19 |
Пугач Анатоль Васільевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-19 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
5247 |
2023-04-19 |
Ражок Уладзімір Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Лубнік А. В. |
Пінск |
|
|
|
5248 |
2023-04-19 |
Шаўлоўскі Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Іванюценка С. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
5249 |
2023-04-19 |
Школьнікаў Андрэй Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
5250 |
2023-04-19 |
Муравіцкі Глеб Канстанцінавіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-04-19 |
|
Менск, Ленінскі |
10 сут. |
|
21.08.2002 |
5251 |
2023-04-18 |
Гельфман Сафія |
ж |
|
2023-04-20 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
5252 |
2023-04-18 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-18 |
|
Чашнікі, Віцебскі |
20 сут. |
|
|
5253 |
2023-04-18 |
Абрамовіч Алена Германаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-18 |
Кміта Н.А. |
Баранавічы |
|
|
|
5254 |
2023-04-18 |
Ванчанка Аляксандр Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-18 |
Асіпчык А. В. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
5255 |
2023-04-18 |
Дземянцей Іван Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-18 |
Жытко І. А. |
Пружаны |
15 сут. |
|
|
5256 |
2023-04-18 |
Давідзенка Марыя Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-18 |
Стаднік Ж. П. |
Столін |
|
|
|
5257 |
2023-04-18 |
Жыгуліч Сяргей Паўлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-18 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
5258 |
2023-04-18 |
Іваноў Кірыл Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-18 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5259 |
2023-04-18 |
Грамадзянін М |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-18 |
|
Чашнікі, Віцебскі |
20 сут. |
|
|
5260 |
2023-04-18 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-18 |
|
Чашнікі, Віцебскі |
20 сут. |
|
|