1481 |
2023-11-24 |
Прымакоў Аляксандр Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Іглікаў І. І. |
Менск, раённы |
|
|
|
1482 |
2023-11-24 |
Катвіцкі Раман Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Кляўжыц Е. Ф. |
Лунінец |
|
|
|
1483 |
2023-11-24 |
Родзевіч Вольга Юр'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Мацук В. А. |
Ліда, раённы |
|
|
|
1484 |
2023-11-24 |
Аляксеёнак Вадзім Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Васюк Д. М. |
Лепель |
|
|
|
1485 |
2023-11-24 |
Рэкець Андрэй Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Палякова В.М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
1486 |
2023-11-24 |
Ранцаў Андрэй Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1487 |
2023-11-24 |
Серада Аляксандр Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1488 |
2023-11-24 |
Далматаў Аляксей Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1489 |
2023-11-24 |
Пелагейчык Уладзімір Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Карнеявец Е. С. |
Ельск, раённы |
|
|
|
1490 |
2023-11-24 |
Макаранка Аляксандр Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Баль Ж. М. |
Гомель, раённы |
|
|
|
1491 |
2023-11-24 |
Сямёнаў Ягор Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Баль Ж. М. |
Гомель, раённы |
|
|
|
1492 |
2023-11-24 |
Юргель Іна Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
1493 |
2023-11-24 |
Паўлюшын Яўген Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
1494 |
2023-11-24 |
Баравіцкі Андрэй Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
https://spring96.org/be/news/113743 |
1495 |
2023-11-24 |
Альшэўская Ірына Уладзіміраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-24 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
1496 |
2023-11-24 |
Бінькоўская Валерыя Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
1497 |
2023-11-24 |
Анікіенка Лізавета Васільеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-24 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
1498 |
2023-11-24 |
Кандзякова Ганна Валер'еўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-24 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
1499 |
2023-11-24 |
Апанасовіч Дзмітрый Віктаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-24 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
1500 |
2023-11-24 |
Белабокі Віталь Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Ланцэвіч С. М. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|