2841 |
2023-12-01 |
Куцкевіч Яўген Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Шутко А. А. |
Мядзель |
|
|
|
2842 |
2023-12-01 |
Барысенка Яўген Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Сяргеевіч Н.У. |
Гомель |
|
|
|
2843 |
2023-12-01 |
Саліхава Таццяна Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Гормаш Е. С. |
Бабруйск, раённы |
10 сут. |
|
|
2844 |
2023-12-01 |
Іванова Святлана Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Сергіенка Т. А. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
2845 |
2023-12-01 |
Малахаў Рыгор Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Загароўская В. А. |
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
2846 |
2023-12-01 |
Казюкевіч Анжэла Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
2847 |
2023-12-01 |
Бакоян Худа Мстаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Галубовіч М. Л. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
2848 |
2023-12-01 |
Панцюшэнка Ірына Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Зарычнюк А. В. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
2849 |
2023-12-01 |
Мельнікава Валянціна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Ратнікава А. Е. |
Гомель |
|
|
|
2850 |
2023-12-01 |
Галацэвіч Павел Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Краўчанка А. В. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
2851 |
2023-12-01 |
Андрэйкавец Аксана Канстанцінаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Жук В.С. |
Лунінец |
|
25 б.в. 925,00 руб. |
|
2852 |
2023-12-01 |
Пракоф'ева Кацярына Валянцінаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Рахманенка Т. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
2853 |
2023-12-01 |
Ворыхава Інэса Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-01 |
Бясецкі В. Г. |
Полацак, раённы |
15 сут. |
|
|
2854 |
2023-11-30 |
Пятроўскі Васіль Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Кулагіна А. В. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
2855 |
2023-11-30 |
Шаршнёў Аляксандр Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Вязіцкі А. П. |
Браслаў, Браслаўскі |
|
|
|
2856 |
2023-11-30 |
Кузняцоў Ігар Андрэевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-30 |
Ланцэвіч С. М. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
2857 |
2023-11-30 |
Капітонава Галіна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Драгуноў Н.А. |
Ворша, раённы |
|
|
|
2858 |
2023-11-30 |
Крыванос Максім Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2859 |
2023-11-30 |
Астаніна Наталля Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2860 |
2023-11-30 |
Шкірэнка Алена Генадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
10 сут. |
|
|