701 |
2024-04-19 |
Бобла Кацярына Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Бабырова М. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
702 |
2024-04-19 |
Пашкоў Юрый Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
703 |
2024-04-19 |
Салтыкова Аляксандра Аркадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
704 |
2024-04-19 |
Каравай Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
705 |
2024-04-19 |
Чарнабрывец Аляксей Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
706 |
2024-04-19 |
Сінькевіч Антон Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Круковіч А. М. |
Берасьце |
|
|
|
707 |
2024-04-19 |
Красноў Аляксандр Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Церахава А. К. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
708 |
2024-04-19 |
Калістратаў Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Баранцава С.Н. |
Шклоў, раённы |
|
|
|
709 |
2024-04-19 |
Палонская Крысціна Алегаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Бародзіч А. В. |
Смаргонь, раённы |
|
|
|
710 |
2024-04-19 |
Івашкевіч Аляксандр Віктаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-04-19 |
Шутко А. А. |
Мядзель |
|
|
|
711 |
2024-04-19 |
Бычкоўская Ірына Браніславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Пазняк В. В. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
712 |
2024-04-19 |
Якушава Таццяна Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Новік В. В. |
Жабінка, раённы |
|
|
|
713 |
2024-04-19 |
Казьянін Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Царыкаў В. М. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
714 |
2024-04-19 |
Саладоўнічэнка Ігар Валянцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Мохараў А. Н. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
715 |
2024-04-19 |
Стаін Алег Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Заруба Т.Н. |
Чашнікі, Віцебскі |
|
|
|
716 |
2024-04-19 |
Яськова Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Каралевіч А. В. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
717 |
2024-04-19 |
Абадзенка Віталь Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
718 |
2024-04-19 |
Шчарбакова Дана Станіславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Слабодчыкава А. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
719 |
2024-04-19 |
Закрэўскі Ілля Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-19 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
720 |
2024-04-19 |
Герашчанка Канстанцін Іванавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-04-19 |
Бародзіч Л. І. |
Смалявічы, раённы |
|
|
|