121 |
2024-02-21 |
Аўчыннікаў Аляксандр Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-21 |
Сергіенка Т. А. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
122 |
2024-02-21 |
Ігнаценка Мікалай Паўлавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-21 |
Палякова В.М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
123 |
2024-02-21 |
Сазонаў Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Шведаў А. В. |
Магілёў |
|
|
|
124 |
2024-02-21 |
Пастушэнка Максім Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Шведаў А. В. |
Магілёў |
|
|
|
125 |
2024-02-21 |
Барысаў Мікалай Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
126 |
2024-02-21 |
Шэўчык Ірына Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Тарабуева Т. В. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
127 |
2024-02-21 |
Маркевіч Леанід Канстанцінавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-21 |
Град А. Д. |
Лельчыцы |
|
|
|
128 |
2024-02-21 |
Карабач Галіна Міхайлаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-21 |
Тодарава І. В. |
Шчучын, раённы |
|
|
|
129 |
2024-02-21 |
Сліжэўскі Аляксандр Валянцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Хвалько С. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
130 |
2024-02-21 |
Дэцук Валерыя Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
131 |
2024-02-20 |
Ігнаценка Юлія Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Пакроўская А. М. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
132 |
2024-02-20 |
Радзеюк Мікалай Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Новік В. В. |
Жабінка, раённы |
|
|
|
133 |
2024-02-20 |
Станіславаў Міхаіл Валянцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Зыль І.Н. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
134 |
2024-02-20 |
Міхалюк Юрый Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Жук В. С. |
Лунінец |
|
|
|
135 |
2024-02-20 |
Янковіч Максім Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Лубнік А. В. |
Пінск |
10 сут. |
|
|
136 |
2024-02-20 |
Грамадзянін Г |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-20 |
|
Гародня, Ленінскі |
10 сут. |
|
|
137 |
2024-02-19 |
Шапавалава Галіна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
138 |
2024-02-19 |
Кот Наталля Станіславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Емяльянавіч Т. В. |
Ашмяны |
|
|
|
139 |
2024-02-19 |
Лінскі Руслан Леанідавіч |
м |
|
2024-02-19 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
23.34-1 |
140 |
2024-02-19 |
Нурская Тамара Канстанцінаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
|