5181 |
2023-02-02 |
Надзейкіна Анастасія Алегаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-02 |
Рубахава С. В. |
Жлобін, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
5182 |
2023-02-02 |
Бельскі Мікалай Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-02 |
Акулава Т. В. |
Нароўля, раённы |
|
|
|
5183 |
2023-02-02 |
Гулак Андрэй Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-02 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
5184 |
2023-02-02 |
Жураўлёва Надзея Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-02 |
Зінкевіч Л. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
5185 |
2023-02-02 |
Мойса Франц Францавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-02 |
Суднік В. В. |
Стоўбцы, раённы |
|
|
|
5186 |
2023-02-02 |
Чудук Павел |
м |
|
2023-02-09 |
|
Менск |
10 сут. |
|
30.11.1989 |
5187 |
2023-02-01 |
Пячко Аляксандр |
м |
|
|
|
Ліда |
|
|
https://spring96.org/be/news/110608 |
5188 |
2023-02-01 |
Грамадзянін Б |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-02-01 |
|
Менск, Фрунзенскі |
11 сут. |
|
|
5189 |
2023-02-01 |
Грамадзянін А |
|
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-02-01 |
|
Менск, Ленінскі |
|
|
|
5190 |
2023-02-01 |
Грамадзянін В |
|
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-01 |
|
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
5191 |
2023-02-01 |
Грыгаровіч Радаслаў Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-01 |
Крапачоў А. А. |
Смалявічы, раённы |
|
|
|
5192 |
2023-02-01 |
Грыгаровіч Іван Іванавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-01 |
Крапачоў А. А. |
Смалявічы, раённы |
|
|
|
5193 |
2023-02-01 |
Рэмізоўская Крысціна Андрэеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-01 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
5194 |
2023-02-01 |
Казакоўскі Дзяніс Сяргеевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-01 |
Салоўскі С. А. |
Гомель, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
5195 |
2023-02-01 |
Бліннікава Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-01 |
Казачак В. А. |
Гомель, Цэнтральны |
3 сут. |
|
|
5196 |
2023-02-01 |
Патапенка Таццяна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-01 |
Салоўскі С. А. |
Гомель, Цэнтральны |
3 сут. |
|
|
5197 |
2023-02-01 |
Марчанка Міхаіл Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-01 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
15 сут. |
|
|
5198 |
2023-02-01 |
Ігумнаў Генадзь Рыгоравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-01 |
Грушко А. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
5199 |
2023-02-01 |
Чагрынец Сяргей Сяргеевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-02-01 |
Крэпская Ю. В. |
Менск, Фрунзенскі |
11 сут. |
|
|
5200 |
2023-02-01 |
Белы Сяргей |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-02-01 |
Крэпская Ю. В. |
Менск, Фрунзенскі |
11 сут. |
|
|