5301 |
2022-11-23 |
Бабкова Ірына Фёдараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-23 |
Літвінчык А. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
5302 |
2022-11-23 |
Рубіна Наталля Эдуардаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-23 |
Літвінчык А. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
5303 |
2022-11-23 |
Лапеха Юлія Канстанцінаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-23 |
Царыкаў В. М. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
5304 |
2022-11-23 |
Лужынская Ганна Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-23 |
Казачак В. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
5305 |
2022-11-23 |
Дзюба Іван Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-23 |
Карнеявец Е.С. |
Ельск, раённы |
|
|
|
5306 |
2022-11-23 |
Міхальцоў Дзмітрый Мікалаевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2022-11-23 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін |
|
|
|
5307 |
2022-11-23 |
Кадэтаў Ілля Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-23 |
Тоўсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
5308 |
2022-11-23 |
Бабкоў Зміцер Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-23 |
Тоўсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
5309 |
2022-11-23 |
Чарняўскі Артур Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-23 |
Тоўсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
5310 |
2022-11-23 |
Карасёва Наталля Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-23 |
Волк А.А. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
5311 |
2022-11-23 |
Аднаворава Вікторыя Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-23 |
Літвіна А. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
5312 |
2022-11-22 |
Болбат Валянціна |
ж |
|
|
|
Верхнядзвінск |
|
|
https://spring96.org/be/news/109912 |
5313 |
2022-11-22 |
Дзікун Канстанцін |
м |
|
|
|
Светлагорск |
|
|
https://spring96.org/be/news/109912 |
5314 |
2022-11-22 |
Міхаленка Руслан |
м |
|
|
|
Светлагорск |
|
|
https://spring96.org/be/news/109912 |
5315 |
2022-11-22 |
Доўгая Аксана Валянцінаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-22 |
Крэпская Ю. В. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5316 |
2022-11-22 |
Міронаў Ілля Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-22 |
Лагуновіч А.А. |
Гомель, Савецкі |
5 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/109897 |
5317 |
2022-11-22 |
Краскоўскі Андрэй Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-22 |
Кацэр С.А. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
5318 |
2022-11-22 |
Лаханько Мікалай Мікалаевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2022-11-22 |
Кацэр С.А. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
5319 |
2022-11-22 |
Бандарэнка Сяргей Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-22 |
Манжос А.В. |
Менск |
|
|
|
5320 |
2022-11-22 |
Болбат Валянціна Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2022-11-25 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/109946 |