2761 |
2023-12-05 |
Вяршынін Міхаіл Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Барэйка Д. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
2762 |
2023-12-05 |
Мартыненка Святлана Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Пушкіна Ж. В. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
2763 |
2023-12-05 |
Караленка Святлана Леанідаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
2764 |
2023-12-05 |
Кавалёў Вячаслаў Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
2765 |
2023-12-05 |
Лаўрова Наталля Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
2766 |
2023-12-05 |
Ковешников Аляксей Анатольевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-05 |
Царыкаў В. М. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
2767 |
2023-12-05 |
Мяжуеў Уладзімір Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Драгуноў Н.А. |
Ворша, раённы |
8 сут. |
|
|
2768 |
2023-12-05 |
Грыгор'еў Юрый Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
2769 |
2023-12-05 |
Іванюк Вераніка Валер'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Аліферук М. В. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
2770 |
2023-12-05 |
Курыловіч Аляксандр Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Прыходка Г. С. |
Камянец, раённы |
|
|
|
2771 |
2023-12-05 |
Захаркевіч Людміла Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Братанава С. В. |
Лунінец |
|
|
|
2772 |
2023-12-05 |
Раманчук Анатоль Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Прыходка Г. С. |
Камянец, раённы |
|
30 б.в. 1 110,00 руб. |
|
2773 |
2023-12-05 |
Засімовіч Вераніка Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Волчак І. М. |
Наваградак, раённы |
|
|
|
2774 |
2023-12-05 |
Самойлавіч Дзмітрый Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Волчак І. М. |
Наваградак, раённы |
|
|
|
2775 |
2023-12-05 |
Войтаў Ігар Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
2776 |
2023-12-05 |
Дуброўскі Віктар Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
30 б.в. 1 110,00 руб. |
|
2777 |
2023-12-05 |
Насановіч Аксана Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Панасенка Н.У. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
2778 |
2023-12-05 |
Яхнавец Аляксандр Сяргеевіч |
м |
24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2023-12-05 |
Насеня С.Н. |
Столін, раённы |
|
|
|
2779 |
2023-12-05 |
Рылка Уладзімір Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Зоткіна А. В. |
Ганцавічы |
10 сут. |
|
|
2780 |
2023-12-05 |
Герашчанка Ганна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Рахманенка Т. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|