381 |
2024-03-01 |
Палуяновіч Мікалай Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Лубнік А. В. |
Пінск |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
382 |
2024-03-01 |
Забароўская Валянціна Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
15 б.в. 600,00 руб. |
|
383 |
2024-03-01 |
Львова Галіна Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Бальшакова А. В. |
Пружаны |
|
|
|
384 |
2024-03-01 |
Бортнік Таццяна Васільеўна |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Стасевіч Н.У. |
Драгічын, адміністратыўная камісія |
|
25 б.в. 1 000,00 руб. |
|
385 |
2024-03-01 |
Ісачанка Таццяна Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Зыль І.Н. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
386 |
2024-03-01 |
Гаваруха Сяргей Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Маляўка М. Е. |
Гародня |
7 сут. |
|
|
387 |
2024-03-01 |
Дарошка Аляксандр Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Бальшакова А. В. |
Пружаны |
|
|
|
388 |
2024-03-01 |
Мякенький Віктар Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Гормаш Е. С. |
Бабруйск, раённы |
15 сут. |
|
|
389 |
2024-03-01 |
Лупанаў Сяргей Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Свірыдаў І. С. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
390 |
2024-03-01 |
Клюіхін Яўген Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Літвінчык А. В. |
Баранавічы, раённы |
10 сут. |
|
|
391 |
2024-03-01 |
Алёхін Валянцін Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Гормаш Е. С. |
Бабруйск, раённы |
|
25 б.в. 1 000,00 руб. |
|
392 |
2024-03-01 |
Ліпскі Вячаслаў Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Буглак М. М. |
Мазыр |
|
|
|
393 |
2024-03-01 |
Парыенка Павел Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
20 б.в. 800,00 руб. |
|
394 |
2024-03-01 |
Дарошка Андрэй Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Кулагіна А. В. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
395 |
2024-03-01 |
Скварчэўскі Аляксей Іванавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-01 |
Волк А.А. |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
396 |
2024-03-01 |
Манаенкаў Фёдар Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Волк А.А. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
397 |
2024-03-01 |
Бяспалаў Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Матыль Т. Я. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
398 |
2024-03-01 |
Перахрысцюк Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2024-03-01 |
Воўк А. А. |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
399 |
2024-03-01 |
Аўраменка Антон Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Матыль Т. Я. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
400 |
2024-03-01 |
Задзіран Андрэй Ігаравіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2024-03-01 |
Волк А.А. |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|