1941 |
2023-12-18 |
Раманава Аксана Алегаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1942 |
2023-12-18 |
Енька Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1943 |
2023-12-18 |
Сяржант Іосіф Вікенцьевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-18 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
1944 |
2023-12-18 |
Груздзева Анастасія Міхайлаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-18 |
Карабліна Н.У. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
1945 |
2023-12-18 |
Возмытель Генадзь Генадзьевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-18 |
Іванова С. П. |
Наваполацак |
|
|
|
1946 |
2023-12-18 |
Асановіч Ірына Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
1947 |
2023-12-18 |
Мойсейчык Юлія Фёдараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
1948 |
2023-12-18 |
Краўцоў Іван Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Казачак В. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1949 |
2023-12-18 |
Сасноўскі Станіслаў Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
1950 |
2023-12-18 |
Сіняеўскі Сяргей Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Каліна С. І. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
1951 |
2023-12-18 |
Правальскі Уладзімір Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Царыкаў В. М. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
1952 |
2023-12-18 |
Ашмяна Мечыслаў Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Сяргейка Н.А. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
1953 |
2023-12-18 |
Янкавец Дзмітрый Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Ярмоленка Э. Л. |
Мазыр |
|
|
|
1954 |
2023-12-18 |
Голуб Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Сяргейка Н.А. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
1955 |
2023-12-18 |
Віцень Аляксандр Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1956 |
2023-12-18 |
Анашкін Міхаіл Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Сяргейка Н.А. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
1957 |
2023-12-18 |
Барабанаў Аляксандр Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Сусла А. С. |
Гомель, раённы |
|
|
|
1958 |
2023-12-18 |
Моўсумаў Руслан Раўловіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
1959 |
2023-12-18 |
Жыжнеўская Кацярына Антонаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Хрыпач Т. П. |
Наваполацак |
|
|
|
1960 |
2023-12-18 |
Навумчык Наталля Рыгораўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Каліна С. І. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|