16061 |
2020-11-22 |
Кінько Наталля |
ж |
|
|
|
Менск, Першамайскі |
|
|
|
16062 |
2020-11-22 |
Каспяровіч Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Цэнтральны |
13 сут. |
|
|
16063 |
2020-11-22 |
Карацюк Канстанцін |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Партызанскі |
15 сут. |
|
|
16064 |
2020-11-22 |
Каратай Аляксей |
м |
|
|
|
Менск, раённы |
|
|
|
16065 |
2020-11-22 |
Карамян Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Кастрычніцкі |
14 сут. |
|
|
16066 |
2020-11-22 |
Капылоў Аляксей |
м |
|
|
|
Менск, Партызанскі |
|
|
|
16067 |
2020-11-22 |
Рыбіна Святлана Міхайлаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-25 |
Волк Аляксандр |
Менск, Савецкі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|
16068 |
2020-11-22 |
Ігнаценка Сяргей |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
|
16069 |
2020-11-22 |
Іванова Антаніна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-24 |
Чыж Юлія |
Менск, Фрунзенскі |
13 сут. |
|
|
16070 |
2020-11-22 |
Іваноў Руслан |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
|
16071 |
2020-11-22 |
Зубок Д. Н. |
м |
|
|
|
Менск, Ленінскі |
|
|
|
16072 |
2020-11-22 |
Зелянеўская С.В. |
ж |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4), 24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2020-11-24 |
Шоцік Т. |
Менск, Ленінскі |
|
|
Адпусцілі. |
16073 |
2020-11-22 |
Заянчэўскі Дзяніс |
м |
|
|
|
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
16074 |
2020-11-22 |
Захаркова Юлія |
ж |
|
|
|
Менск, Партызанскі |
|
|
Адпусцілі. |
16075 |
2020-11-22 |
Захаркевіч Міхаіл |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Першамайскі |
15 сут. |
|
|
16076 |
2020-11-22 |
Залінчэўскі Дзяніс |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
|
16077 |
2020-11-22 |
Жучкова Надзея |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-24 |
Макарэвіч М.В. |
Менск, Партызанскі |
|
|
|
16078 |
2020-11-22 |
Жунусаў Руслан |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Савецкі |
12 сут. |
|
|
16079 |
2020-11-22 |
Жукоўская Ганна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
16080 |
2020-11-22 |
Жукава Юлія |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-24 |
Хома Міхаіл |
Менск, Партызанскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|