101 |
2024-04-24 |
Савіцкая Кацярына Генадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Новікава Л. В. |
Дрыбін |
|
|
|
102 |
2024-04-24 |
Шапавалава Аксана Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Прадун І. В. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
103 |
2024-04-24 |
Васіленка Наталля Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Татаеў І. А. |
Дуброўна |
|
|
|
104 |
2024-04-24 |
Шабельянава Таццяна Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Прадун І. В. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
105 |
2024-04-24 |
Шарашоў Данііл Вітальевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-04-24 |
Гулешова Е. І. |
Магілёў, раённы |
|
|
|
106 |
2024-04-24 |
Несцярчук Дзмітрый Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Някрасава Е. Т. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
107 |
2024-04-24 |
Уласаў Раман Юр'евіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-04-24 |
Гулешова Е. І. |
Магілёў, раённы |
|
|
|
108 |
2024-04-24 |
Дзікан Леанід Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Лаўранюк Т. В. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
109 |
2024-04-24 |
Уласень Андрэй Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
110 |
2024-04-24 |
Фалько Даніла Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
111 |
2024-04-24 |
Можар Юрый Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Шыбут В. В. |
Петрыкаў, раённы |
|
|
|
112 |
2024-04-24 |
Макаранка Дзяніс Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Бруцкая-Стемпковская Т. Г. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
113 |
2024-04-24 |
Лебедзь Аляксандра Юр'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-24 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
114 |
2024-04-23 |
Кастусёва Кацярына |
ж |
|
|
|
Магілёў |
|
|
https://spring96.org/be/news/115059 |
115 |
2024-04-23 |
Бачынская Таццяна Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-23 |
Загваздзіна Г. В. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
116 |
2024-04-23 |
Улан Рамуальд Вацлававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-23 |
Алянцэвіч В. В. |
Смаргонь, раённы |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/115059 |
117 |
2024-04-23 |
Пікта Вольга Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-23 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
118 |
2024-04-23 |
Баркова Наталля Генадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-23 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
119 |
2024-04-23 |
Едкоўскі Юрый Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-23 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
120 |
2024-04-23 |
Арцыман Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-23 |
Бубенчык Д. В. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|