5121 |
2023-03-22 |
Скотаренко Таццяна Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Зінкевіч Л. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
5122 |
2023-03-22 |
Мяшок Алеся Вячаславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Зінкевіч Л. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
5123 |
2023-03-22 |
Печка Аляксей Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Сяргей А. Л. |
Менск, Першамайскі |
|
|
|
5124 |
2023-03-22 |
Краўчанка Мікалай Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Баль Ж. М. |
Гомель, раённы |
|
|
|
5125 |
2023-03-22 |
Нікалкіна Вераніка Вадзімаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Шаршнёў А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5126 |
2023-03-22 |
Вольштэйн Алег Маркавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Шаршнёў А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5127 |
2023-03-22 |
Адамовіч Сяргей Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-22 |
Барысавец Н.І. |
Талачын |
|
|
|
5128 |
2023-03-22 |
Ракава Вераніка Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
5129 |
2023-03-22 |
Самахвалава Анастасія Аляксандраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-22 |
Васюк Д. М. |
Лепель |
|
|
|
5130 |
2023-03-22 |
Шышкова Алена Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Васюк Д. М. |
Лепель |
|
|
|
5131 |
2023-03-22 |
Верташонак Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Вашчанка Л. С. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
5132 |
2023-03-22 |
Жалязоўскі Юрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Жук Е. С. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
5133 |
2023-03-22 |
Зайцаў Аляксей Аляксандравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-22 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
5134 |
2023-03-22 |
Селівонік Валерый Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Маручак С. М. |
Берасьце |
|
|
|
5135 |
2023-03-22 |
Селівонік Максім Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Сухадольская А. М. |
Берасьце |
|
|
|
5136 |
2023-03-22 |
Галанін Барыс Барысавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Маручак С. М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
5137 |
2023-03-22 |
Грамадзянін В |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
|
Гародня, Ленінскі |
10 сут. |
|
|
5138 |
2023-03-22 |
Татарыновіч Юры |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-22 |
Тарасевіч Андрэй |
Віцебск, раённы |
|
70 б.в. 2 590,00 руб. |
https://spring96.org/be/news/111153 |
5139 |
2023-03-22 |
Чаранкоў Фёдар |
м |
|
2023-03-22 |
|
Мазыр |
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111153 |
5140 |
2023-03-22 |
Гамаюнаў Кірыл |
м |
|
|
|
Мазыр |
|
|
https://spring96.org/be/news/111153 |