1601 |
2024-01-23 |
Поух Вікторыя Вячаславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Прыходка Г. С. |
Камянец, раённы |
|
|
|
1602 |
2024-01-23 |
Барута Аляксандр Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Прыходка Г. С. |
Камянец, раённы |
|
|
|
1603 |
2024-01-23 |
Пукава Вікторыя Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Іванова С. П. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
1604 |
2024-01-23 |
Скуратовіч Крысціна Віктараўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-01-23 |
Місюк А. В. |
Мядзель |
|
|
|
1605 |
2024-01-23 |
Барысевіч Юрый Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
1606 |
2024-01-23 |
Языкоў Антон Раманавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
1607 |
2024-01-23 |
Казулька Яўген Сцяпанавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Новік В. В. |
Жабінка, раённы |
|
|
|
1608 |
2024-01-23 |
Давідчук Мікалай Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Новік В. В. |
Жабінка, раённы |
|
|
|
1609 |
2024-01-23 |
Енютин Дзмітрый Паўлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
1610 |
2024-01-23 |
Лапкін Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
1611 |
2024-01-23 |
Ганчароў Яўген Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
1612 |
2024-01-23 |
Лебедзеў Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Жук Е. С. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
1613 |
2024-01-23 |
Піўчанка Анатоль Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Царыкаў В. М. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
1614 |
2024-01-22 |
Іверскі Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-22 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
1615 |
2024-01-22 |
Пішч Святлана Фёдараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-22 |
Космач В. С. |
Ганцавічы |
|
|
|
1616 |
2024-01-22 |
Зарэмба Аляксандр Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-22 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
1617 |
2024-01-22 |
Бернат Уладзіслаў Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-22 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
|
|
|
1618 |
2024-01-22 |
Бернат-Варанішча Марыя Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-22 |
Багдановіч Д. В. |
Смаргонь |
|
|
|
1619 |
2024-01-22 |
Севярын Кацярына Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-22 |
Багдановіч Д. В. |
Смаргонь |
|
|
|
1620 |
2024-01-22 |
Сеген Аляксандр Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-22 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|