4961 |
2023-04-04 |
Астапковіч Святлана Генадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-04 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
30 б.в. 1 110,00 руб. |
|
4962 |
2023-04-04 |
Ананчыкаў Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-04 |
Качалава Н.З. |
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
4963 |
2023-04-04 |
Бурак Яўген |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-04 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
7 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111419 |
4964 |
2023-04-04 |
Улановіч Аксана |
ж |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/111318 |
4965 |
2023-04-04 |
Сям'янаў Арцём |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-04-04 |
|
Менск |
15 сут. |
|
https://t.me/viasnanazirae/829 |
4966 |
2023-04-03 |
Маркава Марына Уладзіміраўна |
ж |
|
|
|
Менск |
|
|
Вядзецца крымінальная справа ў сувязі з удзелам у пратэстах 2020 года, папярэдне артыкул 342 КК |
4967 |
2023-04-03 |
Грамадзянін Я |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-03 |
|
Віцебск, раённы |
|
10 б.в. 370,00 руб. |
|
4968 |
2023-04-03 |
Штэрмер Валянцін Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Церахава А. К. |
Гомель, Савецкі |
10 сут. |
|
|
4969 |
2023-04-03 |
Шкілюк Віталь Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
7 сут. |
|
|
4970 |
2023-04-03 |
Грамадзянін Ш |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
|
Гомель, Савецкі |
15 сут. |
|
|
4971 |
2023-04-03 |
Грамадзянін Ш |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-03 |
|
Браслаў, Браслаўскі |
14 сут. |
|
|
4972 |
2023-04-03 |
Томка Сяргей Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
4973 |
2023-04-03 |
Семянюк Аляксандр Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Маручак С. М. |
Берасьце, раённы |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
4974 |
2023-04-03 |
Сажыч Аляксандр Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
4975 |
2023-04-03 |
Райко Ірына Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
4976 |
2023-04-03 |
Пургін Раман Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
4977 |
2023-04-03 |
Аленская Інэса Вітальеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Шут Ю.С. |
Менск, Ленінскі |
|
|
|
4978 |
2023-04-03 |
Мароз Ніна Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Балябін А. В. |
Магілёў, раённы |
|
|
|
4979 |
2023-04-03 |
Міхееў Анатоль Анатольевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-05 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
4980 |
2023-04-03 |
Грамадзянін Л |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
|
Менск, Маскоўскі |
10 сут. |
|
|