1541 |
2024-01-26 |
Нічыпараў Валерый Іванавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-01-26 |
Макарэвіч М. В. |
Менск, Партызанскі |
|
|
|
1542 |
2024-01-26 |
Дабравольскі Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-01-26 |
Макарэвіч М. В. |
Менск, Партызанскі |
|
|
|
1543 |
2024-01-26 |
Шут Ігар Аляксеевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-01-26 |
Макарэвіч М. В. |
Менск, Партызанскі |
|
|
|
1544 |
2024-01-26 |
Лазаковіч Андрэй Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-26 |
Гормаш Е. С. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
1545 |
2024-01-26 |
Дамасевіч Юлія Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-26 |
Тарабуева Т. В. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
1546 |
2024-01-26 |
Лозка Цімур Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-26 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
1547 |
2024-01-26 |
Качэўскі Уладзімір Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-26 |
Крыловіч Р. В. |
Дзяржынск, раённы |
|
|
|
1548 |
2024-01-26 |
Піліпішын Павел Барысавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-26 |
Крыловіч Р. В. |
Дзяржынск, раённы |
|
|
|
1549 |
2024-01-26 |
Бурнос Андрэй Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-26 |
Мішураў А. С. |
Ліда, раённы |
|
|
|
1550 |
2024-01-26 |
Зыльман Андрэй Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-26 |
Аляхновіч В. П. |
Наваградак, раённы |
|
|
|
1551 |
2024-01-26 |
Качаргін Мікалай Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-26 |
|
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
1552 |
2024-01-25 |
Шум Жэня |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/114110 |
1553 |
2024-01-25 |
Хахлоў Артур Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-25 |
Пакроўская А. М. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
1554 |
2024-01-25 |
Станкуць Кірыл Вадзімавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-25 |
Кошко І. Л. |
Ліда, раённы |
|
|
|
1555 |
2024-01-25 |
Ніканава Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-25 |
Зарычнюк А. В. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
1556 |
2024-01-25 |
Севярынец Таццяна Яўгенаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-25 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
1557 |
2024-01-25 |
Бельскі Арцём Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-25 |
Ярмоленка Э. Л. |
Мазыр |
|
|
|
1558 |
2024-01-25 |
Нарэйка Вольга Феафанаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-25 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
1559 |
2024-01-25 |
Анашкевіч Людміла Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-25 |
Дзергачоў А. А. |
Полацак, раённы |
|
|
|
1560 |
2024-01-25 |
Архіпенка Крысціна Ігараўна |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-25 |
Рубахава С. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|