5101 |
2023-03-23 |
Прушынскі Ігар Вітальевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-23 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
5102 |
2023-03-23 |
Кузьміна Ларыса Уладзіміраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-23 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
5103 |
2023-03-23 |
Рачыцкая Таццяна Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Яскевич И.В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
5104 |
2023-03-23 |
Няпомняшчы Андрэй Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
5105 |
2023-03-23 |
Падуры Тамара Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
5106 |
2023-03-23 |
Тамілаў Аляксей Фадзеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Царыкаў В. М. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
5107 |
2023-03-23 |
Гайко Віктар Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Царыкаў В. М. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
5108 |
2023-03-23 |
Чарнюк Аляксандр Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Мельнік Е. В. |
Пінск |
|
|
|
5109 |
2023-03-23 |
Лугоўскі Юрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
|
|
|
5110 |
2023-03-23 |
Сухаверхі Павел Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
15 сут. |
|
|
5111 |
2023-03-23 |
Вішнявец Людміла Вісарыёнаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
10 сут. |
|
|
5112 |
2023-03-23 |
Зайцаў Раман Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
15 сут. |
|
|
5113 |
2023-03-23 |
Драка Таццяна Леанідаўна |
ж |
19.12 КаАП - «Незаконны выраб і/або распаўсюджванне методык або іншых матэрыялаў аб спосабах вырабу выбуховых прылад і выбуховых рэчываў» |
2023-03-23 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
10 сут. |
|
|
5114 |
2023-03-23 |
Уласавец Анатоль Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
12 сут. |
|
|
5115 |
2023-03-23 |
Налівайка Андрэй Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-23 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
15 сут. |
|
|
5116 |
2023-03-23 |
Лукашэвіч Кацярына |
ж |
|
|
|
Менск |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111207 |
5117 |
2023-03-23 |
Лукашэвіч Цімафей |
м |
|
|
|
Менск |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111207 |
5118 |
2023-03-23 |
Тарасенка Аляксандр |
м |
|
|
|
Гомель, раённы |
|
|
https://spring96.org/be/news/111183 |
5119 |
2023-03-22 |
Чупрынская Таццяна Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-22 |
Чаркоўскі А. С. |
Чэрвень, раённы |
|
|
|
5120 |
2023-03-22 |
Хацкевіч Анастасія Андрэеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-22 |
Зінкевіч Л. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|