3661 |
2023-07-21 |
Сасім Ірына Тадэвушаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Літвінчык А. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
3662 |
2023-07-21 |
Коляда Андрей Михайлович |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Сухадольская А.М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
3663 |
2023-07-20 |
Татарына Ала Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Елісеенка В. В. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
3664 |
2023-07-20 |
Пашчук Людміла Алегаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-07-20 |
Кавалёнак Т.Н. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
3665 |
2023-07-20 |
Рыдэль Ала Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Мацук В. А. |
Ліда, раённы |
|
|
|
3666 |
2023-07-20 |
Горбач Алена Антонаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда, раённы |
|
|
|
3667 |
2023-07-20 |
Палічэйка Аксана Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда, раённы |
|
|
|
3668 |
2023-07-20 |
Вайцяшонак Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Загароўская В. А. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
3669 |
2023-07-20 |
Езепаў Віталь Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Мохараў А. Н. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
3670 |
2023-07-20 |
Ануфрыеў Мікіта Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Царыкаў В. М. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
3671 |
2023-07-20 |
Манкевіч Уладзімір Паўлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Цыганкова А. М. |
Віцебск, Чыгуначны |
|
|
|
3672 |
2023-07-20 |
Клімчук Мікалай Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Жук В. С. |
Лунінец |
|
|
|
3673 |
2023-07-20 |
Кунашэнка Сяргей Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
3674 |
2023-07-20 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
|
Смаргонь, раённы |
7 сут. |
|
|
3675 |
2023-07-19 |
Рынкевіч Уладзімір |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-08-19 |
Табола А. Г. |
Шаркаўшчына, раённы |
5 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/112380 |
3676 |
2023-07-19 |
Свадкоўскі Віталь |
м |
|
|
|
Гомель |
|
|
https://spring96.org/be/news/112265 |
3677 |
2023-07-19 |
Курыла Кірыл |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/112265 |
3678 |
2023-07-19 |
Кулеш Сяргей |
м |
|
|
|
Дзяржынск |
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/112265 |
3679 |
2023-07-19 |
Стальмашэўская Аксана Генадзьеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-07-19 |
Смалякова І. В. |
Віцебск |
|
|
|
3680 |
2023-07-19 |
Кананенка Сяргей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Бягун В. В. |
Гомель, раённы |
|
|
|