3921 |
2023-06-19 |
Жук Алена Уладзіміраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-19 |
Сарахман О. Д. |
Узда, раённы |
|
|
|
3922 |
2023-06-19 |
Судас Аляксандр Максімавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-19 |
Шаціла С. В. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
3923 |
2023-06-19 |
Ушацкі Міхаіл Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-19 |
Хіхол Р. Э. |
Карэлічы |
|
|
|
3924 |
2023-06-19 |
Баллыева Алена Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
3925 |
2023-06-19 |
Маркевіч Вера Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
15 сут. |
|
|
3926 |
2023-06-19 |
Белавусаў Мікіта Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Лапушынскі А. А. |
Лёзна, раённы |
|
|
|
3927 |
2023-06-19 |
Фралоў Віталь Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Татаеў І. А. |
Дуброўна |
|
|
|
3928 |
2023-06-19 |
Казлоў Уладзімір Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Карабліна Н.У. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
3929 |
2023-06-19 |
Салаўёў Арцём Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Белавус І. В. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
3930 |
2023-06-19 |
Кашкан Аляксандр Яўгенавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-19 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
3931 |
2023-06-19 |
Дзмітрук Юрый Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Шкель А. П. |
Камянец, раённы |
|
|
|
3932 |
2023-06-19 |
Калтун Дзяніс Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Круковіч А. М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
3933 |
2023-06-17 |
Самасюк Юрый |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111981 |
3934 |
2023-06-17 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111981 |
3935 |
2023-06-17 |
Кляпацкі Андрэй |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111981 |
3936 |
2023-06-17 |
Кісялеўскі Максім |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111981 |
3937 |
2023-06-16 |
Кондрусь Уладзімір |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Марчанка Алена |
|
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/112047 |
3938 |
2023-06-16 |
Панін Сяргей |
м |
|
2023-06-16 |
|
Менск |
3 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111986 |
3939 |
2023-06-16 |
Трушко Пётр Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Жалудзеў В. А. |
Быхаў, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
3940 |
2023-06-16 |
Сонец Сяргей Антонавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Філатаў М. Ю. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|