3901 |
2023-06-20 |
Грынцэвіч Ірына Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Пятрова А. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
3902 |
2023-06-20 |
Дударчык Ігар Ігаравіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-06-20 |
Скуратовіч А. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
3903 |
2023-06-20 |
Галаўко Дзяніс Сяргеевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-06-20 |
Калубака П. П. |
Менск, Фрунзенскі |
13 сут. |
|
|
3904 |
2023-06-20 |
Лабец Сяргей Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Талочка А. В. |
Масты |
|
|
|
3905 |
2023-06-20 |
Мазюк Бажэна Рамуальдаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Ластоўскі І. С. |
Гародня |
|
|
|
3906 |
2023-06-20 |
Яравенка Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Загароўская В. А. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
3907 |
2023-06-20 |
Старавыбарны Ігар Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Сычова А. В. |
Ветка |
|
|
|
3908 |
2023-06-20 |
Муравіцкі Ігар Андрэевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-20 |
Заруба Т.Н. |
Чашнікі, Віцебскі |
|
|
|
3909 |
2023-06-20 |
Леснікоў Валерый Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
10 сут. |
|
|
3910 |
2023-06-20 |
Ткачэнка Дар'я Дзмітрыеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Лапушынскі А. А. |
Лёзна, раённы |
|
|
|
3911 |
2023-06-20 |
Шылько Валерый Іосіфавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Елісеенка В. В. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
3912 |
2023-06-20 |
Сіўцэвіч Віктар Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Елісеенка В. В. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
3913 |
2023-06-20 |
Яцкоўская Таццяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Елісеенка В. В. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
3914 |
2023-06-20 |
Беклемішчаў Ягор Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Кот А. А. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
3915 |
2023-06-19 |
Павел Дайліда |
м |
|
|
|
Івацэвічы |
|
|
https://spring96.org/be/news/111986 |
3916 |
2023-06-19 |
Харкевіч Вячаслаў Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Братанава С. В. |
Лунінец |
|
|
|
3917 |
2023-06-19 |
Якаўчык Вольга Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
3918 |
2023-06-19 |
Трушко Ганна Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Жалудзеў В. А. |
Быхаў, раённы |
|
|
|
3919 |
2023-06-19 |
Самакар Роберт Генрыхавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Азаранка А. В. |
Клімавічы |
|
|
|
3920 |
2023-06-19 |
Мазур Ігар Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Азаранка А. В. |
Клімавічы |
|
|
|