3941 |
2023-06-16 |
Мамчанка Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Пракаповіч А. І. |
Салігорск, раённы |
|
|
|
3942 |
2023-06-16 |
Беладзед Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
3943 |
2023-06-16 |
Мялешка Аляксандр Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Талашка Н.З. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
3944 |
2023-06-16 |
Граматык Мікіта Паўлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Іванюценка С. В. |
Рэчыца, раённы |
7 сут. |
|
|
3945 |
2023-06-16 |
Сухамераў Іван Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Фёдаравіч І. С. |
Петрыкаў, раённы |
|
|
|
3946 |
2023-06-16 |
Кадол Андрэй Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Буглак М. М. |
Мазыр |
|
|
|
3947 |
2023-06-16 |
Барсукоў Аляксей Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Сільчанка І. В. |
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
3948 |
2023-06-16 |
Жагун Валянцін Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Кошкіна А. В. |
Добруш |
|
|
|
3949 |
2023-06-16 |
Картузава Ала Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Кошкіна А. В. |
Добруш |
|
|
|
3950 |
2023-06-16 |
Дзям'янчык Наталля Фёдараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Сусла А. С. |
Гомель, раённы |
|
|
|
3951 |
2023-06-16 |
Сеніковіч Аксана Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Мальцаў С. Н. |
Гомель, Чыгуначны |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
3952 |
2023-06-16 |
Зелянеўскі Віктар Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Цыклінская М. П. |
Дуброўна |
|
|
|
3953 |
2023-06-16 |
Малахоўская Ала Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Карабліна Н.У. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
3954 |
2023-06-16 |
Раманоўскі Уладзіслаў Эдуардавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
3955 |
2023-06-16 |
Грамадзянін Ш |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
|
Гародня, Кастрычніцкі |
3 сут. |
|
|
3956 |
2023-06-16 |
Грамадзянін М |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
|
Лёзна, раённы |
5 сут. |
|
|
3957 |
2023-06-16 |
Казека Уладзімір |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
|
|
15 сут. |
|
|
3958 |
2023-06-16 |
Улан Рамуальд |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Багдановіч Д. В. |
Смаргонь, раённы |
3 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111981 |
3959 |
2023-06-15 |
Шапіра Наталля Львоўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-15 |
Барысаў В. А. |
Узда, раённы |
|
|
|
3960 |
2023-06-15 |
Малец Дзмітрый Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2023-06-15 |
Талочка А. В. |
Масты |
|
|
|