261 |
2024-04-15 |
Сянько Аляксандр Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-15 |
Маручак С. М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
262 |
2024-04-15 |
Радзішэўская Галіна Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-15 |
Аляксеенка А. Г. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
263 |
2024-04-15 |
Барысік Іна Міхайлаўна |
ж |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2024-04-15 |
Шчэрба Ю. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
264 |
2024-04-15 |
Радзішэўскі Алег Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-15 |
Аляксеенка А. Г. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
265 |
2024-04-15 |
Рандарэнка Аляксандр Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-04-15 |
Карабліна Н.У. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
266 |
2024-04-15 |
Сыч Зінаіда Рыгораўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-15 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
267 |
2024-04-15 |
Хільковіч Кацярына Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-15 |
Рудзіна Л. В. |
Бяроза |
|
|
|
268 |
2024-04-15 |
Севасцьянаў Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-15 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
269 |
2024-04-15 |
Гардзееў Павел Вітальевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-15 |
Панасенка Н.У. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
270 |
2024-04-15 |
Гайдуковіч Ілона Ігараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-15 |
Маручак С. М. |
Берасьце |
|
|
|
271 |
2024-04-15 |
Гайдуковіч Яўген Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-15 |
Маручак С. М. |
Берасьце |
|
|
|
272 |
2024-04-13 |
Роліч Артур |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/114979 |
273 |
2024-04-12 |
Палонскі Генадзь |
м |
|
|
|
Віцебск |
|
|
https://spring96.org/be/news/114967 |
274 |
2024-04-12 |
Спірыдонава Галіна Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-12 |
Талочка А. В. |
Масты |
|
|
|
275 |
2024-04-12 |
Сплендэр Аляксандра Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-12 |
Горбач Н.Ч. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
276 |
2024-04-12 |
Мальчук Юрый Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-12 |
Прыходка Г. С. |
Камянец, раённы |
|
|
|
277 |
2024-04-12 |
Каспяровіч Ірына Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-12 |
Казей В. А. |
Менск, раённы |
|
|
|
278 |
2024-04-12 |
Бракоренко Кацярына Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-12 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
279 |
2024-04-12 |
Савіцкая Кацярына Генадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-12 |
Новікава Л. В. |
Дрыбін |
|
|
|
280 |
2024-04-12 |
Цярэнцьева Надзея Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-12 |
Ерафееў Е. Н. |
Жлобін, раённы |
|
|
|