1641 |
2024-01-19 |
Енютин Дзмітрый Паўлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-19 |
|
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
3 сут. |
|
|
1642 |
2024-01-19 |
Грамадзянін С |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-19 |
|
Гародня, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
1643 |
2024-01-18 |
Клімовіч Ягор |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/114018 |
1644 |
2024-01-18 |
Сыраежка Аляксандр Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-18 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
1645 |
2024-01-18 |
Пукава Вікторыя Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-18 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
1646 |
2024-01-18 |
Дзямшова Наталля Віктараўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-01-18 |
Шапавал А. І. |
Віцебск, Чыгуначны |
|
|
|
1647 |
2024-01-18 |
Курашэвіч Алег Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-18 |
Палякова В.М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
1648 |
2024-01-18 |
Новікава Яна Вячаславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-18 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
1649 |
2024-01-18 |
Завадзеўкін Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-18 |
Ларчанка Н.У. |
Магілёў |
|
|
|
1650 |
2024-01-18 |
Зайцаў Алег Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-18 |
Шавякова А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
1651 |
2024-01-18 |
Мінчанка Алена Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-18 |
Разумовіч Д. А. |
Ворша, раённы |
|
|
|
1652 |
2024-01-18 |
Галавач Алег Мікалаевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-01-18 |
Лагачоў А. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
1653 |
2024-01-18 |
Баброва Галіна Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-18 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
1654 |
2024-01-18 |
Грамадзянін Ж |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-18 |
|
Шчучын, раённы |
5 сут. |
|
|
1655 |
2024-01-17 |
Вашкевіч Васіль Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-17 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1656 |
2024-01-17 |
Зайцаў Яўген Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-17 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1657 |
2024-01-17 |
Пабярэжная Таццяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-17 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1658 |
2024-01-17 |
Вашчыла Юрый Мечыслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-17 |
Пятровіч А. Г. |
Шчучын, раённы |
|
|
|
1659 |
2024-01-17 |
Дзяркач Андрэй Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-17 |
Грушко А. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
1660 |
2024-01-17 |
Ігнацік Сяргей Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-17 |
Сушко Н.З. |
Лепель |
|
|
|