1001 |
2024-02-26 |
Шкіндэр Васіль Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Сушко Н.З. |
Лепель |
|
|
|
1002 |
2024-02-26 |
Судак Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Новік А. В. |
Лепель |
|
|
|
1003 |
2024-02-26 |
Сінькевіч Генадзь Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Васілеўскі В. А. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
1004 |
2024-02-26 |
Станкевіч Сяргей Мацвеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Емяльянчанка А.М. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
1005 |
2024-02-26 |
Сабураў Аляксей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
1006 |
2024-02-26 |
Марозаў Дзмітрый Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Рубахава С. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
1007 |
2024-02-23 |
Гоман Аляксей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Бародзіч А. В. |
Смаргонь, раённы |
|
|
|
1008 |
2024-02-23 |
Русак Маргарыта Валер'еўна |
ж |
|
2024-02-23 |
Лобан Н.А. |
Ліда, раённы |
|
|
24.15-2 |
1009 |
2024-02-23 |
Люцко Юлія Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Блоцкі Ю. М. |
Салігорск, раённы |
|
|
|
1010 |
2024-02-23 |
Тураў Юрый Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Літвіна А. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
1011 |
2024-02-23 |
Кіслюк Ніна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Куроўскі Д. Г. |
Лунінец |
|
|
|
1012 |
2024-02-23 |
Бабкоў Барыс Вітальевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Грынкевіч І. І. |
Жодзіна |
|
|
|
1013 |
2024-02-23 |
Манчук Ганна Валер'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Бруцкая-Стемпковская Т. Г. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
1014 |
2024-02-23 |
Рымдзёнак Міхаіл Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Грыгор'ева Н.Е. |
Шаркаўшчына, раённы |
|
|
|
1015 |
2024-02-23 |
Вегера Дзмітрый Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
1016 |
2024-02-23 |
Дорц Таццяна Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Елісеенка В. В. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
1017 |
2024-02-23 |
Капская Аксана Станіславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Мельнік Е. В. |
Пінск |
|
|
|
1018 |
2024-02-23 |
Наўгародскі Дзмітрый Аляксандравіч |
|
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Салавей Ж. І. |
Слонім |
|
|
|
1019 |
2024-02-23 |
Бабулін Яўген Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Рубахава С. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
1020 |
2024-02-23 |
Маркевіч Антон Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Васюк Д. М. |
Лепель |
|
|
|