5621 |
2023-02-13 |
Дамашык Дзмітрый Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
5622 |
2023-02-13 |
Чыгрынаў Аляксандр Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Бродскі А. В. |
Слуцк, раённы |
|
|
|
5623 |
2023-02-10 |
Рыбін Раман Мікалаевіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-02-10 |
Супічэнка А. В. |
Менск, Партызанскі |
15 сут. |
|
|
5624 |
2023-02-10 |
Бондар Кацярына Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Рахманенка Т. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
5625 |
2023-02-10 |
Стэфановіч Аляксандр Георгіевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Кацапава С. М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
5626 |
2023-02-10 |
Нікалаеў Уладзіслаў Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Блоцкі Ю. М. |
Салігорск, раённы |
|
|
|
5627 |
2023-02-10 |
Пятух Андрэй Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Іршын А. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
5628 |
2023-02-10 |
Азломец Мікалай Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Пляшэня Н. Б. |
Любань, раённы |
|
|
|
5629 |
2023-02-10 |
Астроўскі Уладзімір Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Емяльянчанка А.М. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
5630 |
2023-02-10 |
Вільчыцкі Вадзім Дзмітрыевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-10 |
Някрасава Е. Т. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
5631 |
2023-02-10 |
Сіцько Арцём Віктаравіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-02-10 |
Крэпская Ю. В. |
Менск, Фрунзенскі |
11 сут. |
|
|
5632 |
2023-02-10 |
Сабалеўская Юлія Леанідаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Лукашэвіч Д. Г. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5633 |
2023-02-10 |
Пашукевіч Павел Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Дуброўскі В. І. |
Дзятлава |
|
|
|
5634 |
2023-02-10 |
Журкоў Юрый Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Каўбеня В. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
5635 |
2023-02-10 |
Бурак Юрый Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Марцулевіч Я. С. |
Полацак, раённы |
|
|
|
5636 |
2023-02-10 |
Васіленка Наталля Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Кукліна Т. С. |
Верхнядзвінск |
|
|
|
5637 |
2023-02-10 |
Баранцаў Дзмітрый Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Мацкевіч А. А. |
Віцебск, раённы |
|
|
|
5638 |
2023-02-10 |
Дзерыч Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Прыхожка Г.С. |
Камянец, раённы |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
5639 |
2023-02-10 |
Каско Аляксандра |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Талашка Мікалай |
Ваўкавыск, раённы |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/110877 |
5640 |
2023-02-10 |
Сідарэнка Міхаіл |
м |
|
2023-02-10 |
|
Берасьце, раённы |
3 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/110754 |