2041 |
2023-12-14 |
Барысевіч Кацярына Робертаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-14 |
Карабліна Н.У. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
2042 |
2023-12-14 |
Клюева Наталля Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-14 |
Сычова А. В. |
Ветка, Веткаўскі раенны суд |
|
|
|
2043 |
2023-12-14 |
Ранеткіна Вікторыя Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-14 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
2044 |
2023-12-14 |
Тукала Наталля Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-14 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
2045 |
2023-12-14 |
Сінчук Юлія Раманаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-14 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
2046 |
2023-12-14 |
Зайко Уладзімір Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-14 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
2047 |
2023-12-14 |
Чырэц Людміла Паўлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-14 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
2048 |
2023-12-13 |
Астапук Ірына Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Сухадольская А.М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
2049 |
2023-12-13 |
Ярмош Аляксандр Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
2050 |
2023-12-13 |
Мельнічак Вольга Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Казакевіч Ю. В. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
2051 |
2023-12-13 |
Шкробат Марына Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Коткіна А. В. |
Добруш |
|
|
|
2052 |
2023-12-13 |
Купрацэвіч Ян Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Зык Н.А. |
Менск |
|
|
|
2053 |
2023-12-13 |
Ніканава Аліна Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
|
|
|
2054 |
2023-12-13 |
Палікарпук Сяргей Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Галубовіч М. Л. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
2055 |
2023-12-13 |
Лысянкова Таццяна Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Сімановіч Н.У. |
Мазыр |
|
|
|
2056 |
2023-12-13 |
Гапіенка Яўген Паўлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
2057 |
2023-12-13 |
Ясючэня Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
2058 |
2023-12-13 |
Моўсумаў Руслан Раўловіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
2059 |
2023-12-13 |
Парчынскі Яўген Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-13 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
2060 |
2023-12-13 |
Крэставір Уладзімір Іванавіч |
м |
24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2023-12-13 |
Цалкоў І. П. |
Лоеў |
|
|
|