3841 |
2023-06-27 |
Драгун Сяргей |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/112060 |
3842 |
2023-06-26 |
Басс Канстанцін Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Палякова В.М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
3843 |
2023-06-26 |
Сянько Іван Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Васілеўскі С. В. |
Пухавічы, раённы |
|
|
|
3844 |
2023-06-26 |
Чарняўская Ядвіга Савельеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Місюк А. В. |
Мядзель |
|
|
|
3845 |
2023-06-26 |
Макар Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Зінкевіч Л. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
3846 |
2023-06-26 |
Гасянкоў Андрэй Міхайлавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-26 |
Някрасава Е. Т. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
3847 |
2023-06-26 |
Дацэнка Алег Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Пятровіч А. Г. |
Шчучын, раённы |
|
|
|
3848 |
2023-06-26 |
Угніч Дзмітрый Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
3849 |
2023-06-26 |
Грыбоўскі Юрый Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
3850 |
2023-06-26 |
Лаўрыновіч Вольга Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Табола А. Г. |
Шаркаўшчына, раённы |
|
|
|
3851 |
2023-06-26 |
Лявянкоў Вячаслаў Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Лапушынскі А. А. |
Лёзна, раённы |
|
|
|
3852 |
2023-06-26 |
Родцэвіч Яўген Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Стаднік Ж. П. |
Столін, раённы |
|
|
|
3853 |
2023-06-26 |
Чыж Віктар Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Аліферук М. В. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
3854 |
2023-06-23 |
Станкевіч Святлана Алегаўна |
ж |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-06-23 |
Кацэр С. А. |
Менск, Маскоўскі |
10 сут. |
|
|
3855 |
2023-06-23 |
Згурская Ганна Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-23 |
Гулевіч Г. Н. |
Светлагорск |
|
|
|
3856 |
2023-06-23 |
Сцепаненка Дзяніс Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-23 |
Іванюценка С. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
3857 |
2023-06-23 |
Смолкина Анастасія Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-23 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
3858 |
2023-06-23 |
Гарэлікава Марыя Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-23 |
Курылін А. М. |
Слаўгарад |
|
|
|
3859 |
2023-06-23 |
Маткоўскі Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-23 |
Макарэвіч М. В. |
Менск, Партызанскі |
|
|
|
3860 |
2023-06-23 |
Казлоў Сяргей Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-23 |
Крыкун Ю. В. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|