4681 |
2023-04-20 |
Каранкевіч Данііл Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Кулік А. Д. |
Менск, Першамайскі |
|
|
|
4682 |
2023-04-20 |
Дулгеру Анастасія Мікалаеўна |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Манжос А. В. |
Менск, раённы |
|
|
|
4683 |
2023-04-20 |
Дабрахотаў Юрый Аляксеевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-04-20 |
Кацэр С. А. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
4684 |
2023-04-20 |
Глінскі Юрый Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
4685 |
2023-04-20 |
Валіеў Аляксандр Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Лупічэнка С. В. |
Буда-Кашалёва, раённы |
5 сут. |
|
|
4686 |
2023-04-19 |
Муравіцкі Глеб Канстанцінавіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-04-19 |
|
Менск, Ленінскі |
10 сут. |
|
21.08.2002 |
4687 |
2023-04-19 |
Школьнікаў Андрэй Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
4688 |
2023-04-19 |
Шаўлоўскі Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Іванюценка С. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
4689 |
2023-04-19 |
Ражок Уладзімір Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Лубнік А. В. |
Пінск |
|
|
|
4690 |
2023-04-19 |
Пугач Анатоль Васільевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-19 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
4691 |
2023-04-19 |
Арэхва Ала Мечаславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-19 |
Кот Я. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
4692 |
2023-04-19 |
Малашэнка Кірыл Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
4693 |
2023-04-19 |
Краснабаева Марына Ігараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Цыганкова А. М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
4694 |
2023-04-19 |
Кончыц Аляксей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
4695 |
2023-04-19 |
Кашуба Святлана Валянцінаўна |
ж |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-04-19 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
4696 |
2023-04-19 |
Кажапенька Аляксандр Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
4697 |
2023-04-19 |
Жальнерас Антон Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Іглікаў І. І. |
Менск, раённы |
|
|
|
4698 |
2023-04-19 |
Грамадзянін Г |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
|
Верхнядзвінск |
10 сут. |
|
|
4699 |
2023-04-19 |
Буднік Кацярына Валер'еўна |
ж |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-04-19 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
4700 |
2023-04-18 |
Шкрабава Любоў Генадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-18 |
Кошкіна А.В. |
Добруш |
|
|
|