5161 |
2023-03-21 |
Касцевіч Аляксандр |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111134 |
5162 |
2023-03-21 |
Юрый Козікаў |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/111134 |
5163 |
2023-03-21 |
Сям'янаў Арцём |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-03-21 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111134 |
5164 |
2023-03-21 |
Галавач Юлія |
ж |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111134 |
5165 |
2023-03-21 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
Берасьце, раённы |
|
|
https://spring96.org/be/news/111134 |
5166 |
2023-03-20 |
Драздоў Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5167 |
2023-03-20 |
Васілюк Арцём Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5168 |
2023-03-20 |
Кахновіч Крысціна Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Кардаш А. Г. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
5169 |
2023-03-20 |
Сідоркін Дзмітрый Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
5170 |
2023-03-20 |
Самкоў Дзяніс Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Нициевская Е. С. |
Ветка, Веткаўскі раенны суд |
|
|
|
5171 |
2023-03-20 |
Яроменка Вікторыя Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Скорын К. М. |
Буда-Кашалёва, раённы |
|
|
|
5172 |
2023-03-20 |
Масензава Наталля Леанідаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Скорын К. М. |
Буда-Кашалёва, раённы |
|
|
|
5173 |
2023-03-20 |
Мазураў Юрый Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
5174 |
2023-03-20 |
Пятровіч Дзмітрый Дзмітрыевіч |
м |
19.12 КаАП - «Незаконны выраб і/або распаўсюджванне методык або іншых матэрыялаў аб спосабах вырабу выбуховых прылад і выбуховых рэчываў» |
2023-03-20 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5175 |
2023-03-20 |
Вайцюк Дзмітрый Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5176 |
2023-03-20 |
Кудраўцаў Сяргей Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-20 |
Дзергачоў А. А. |
Полацак |
|
|
|
5177 |
2023-03-20 |
Лютынскі Віктар Паўлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Хаткевіч Ю. А. |
Ворша, раённы |
|
|
|
5178 |
2023-03-20 |
Дзенісенка Анастасія Уладзіміраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-20 |
Вяршыніна Ю. Н. |
Ворша, раённы |
|
|
|
5179 |
2023-03-20 |
Лазоўскі Станіслаў Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-20 |
Вяршыніна Ю. Н. |
Ворша, раённы |
15 сут. |
|
|
5180 |
2023-03-20 |
Міснік Павел Міхайлавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Васюк Д. М. |
Лепель |
|
|
|