601 |
2024-03-22 |
Справцева Ганна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
602 |
2024-03-22 |
Паплаўскі Андрэй Пятровіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-22 |
Кандратовіч І. Г. |
Стоўбцы, раённы |
|
|
|
603 |
2024-03-22 |
Сіневіч Алег Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Сіз А. Н. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
604 |
2024-03-22 |
Сячко Марына Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Буглак М. М. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
605 |
2024-03-22 |
Пісарэнка Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Загваздзіна Г. В. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
606 |
2024-03-22 |
Жораў Андрэй Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Баліко В. І. |
Верхнядзвінск |
|
|
|
607 |
2024-03-22 |
Гінько Іна Сямёнаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
608 |
2024-03-22 |
Мыслік Крысціна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
609 |
2024-03-22 |
Філінскі Віталь Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
610 |
2024-03-22 |
Ракевіч Дзмітрый Канстанцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
611 |
2024-03-22 |
Бурнос Аляксандр Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
612 |
2024-03-22 |
Сінгаеўскі Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
613 |
2024-03-22 |
Пішчэйка Дзмітрый Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Рэут Н. П. |
Віцебск |
|
|
|
614 |
2024-03-22 |
Баланчук Валянціна Рыгораўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-22 |
Кавалёнак Т.Н. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
615 |
2024-03-22 |
Зінкевіч Антон Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Папова А. А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
616 |
2024-03-22 |
Суворава Святлана Леанідаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-22 |
Тараканаў А. М. |
Шклоў, раённы |
|
|
|
617 |
2024-03-22 |
Кузьма Яўген Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Папова А. А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
618 |
2024-03-22 |
Казлоў Канстанцін Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Барысава В. С. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
619 |
2024-03-22 |
Кіржа Барыс Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Мохараў А. Н. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
620 |
2024-03-22 |
Трацэнка Аляксандр Мікалаевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-22 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|