4221 |
2023-05-29 |
Дуброўнік Павел Сцяпанавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда, раённы |
|
|
|
4222 |
2023-05-29 |
Тон Віталь Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда, раённы |
|
|
|
4223 |
2023-05-29 |
Садоўскі Аляксандр Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда, раённы |
|
|
|
4224 |
2023-05-29 |
Кроценкова Алена Юр'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Салоўскі С. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
4225 |
2023-05-29 |
Бугаёў Сяргей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Салоўскі С. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
4226 |
2023-05-29 |
Сакалоў Канстанцін Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
4227 |
2023-05-29 |
Катовіч Генадзь Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Грыгор'ева Н.Е. |
Шаркаўшчына, раённы |
|
|
|
4228 |
2023-05-29 |
Адамовіч Вячаслаў Віктаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
4229 |
2023-05-29 |
Стрыгельскі Віктар Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Гурынава А. Д. |
Гарадок, Віцебская вбл. |
|
|
|
4230 |
2023-05-29 |
Міцько Наталля Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-05-29 |
Аляксеенка А. Г. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
4231 |
2023-05-29 |
Грышанковіч Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Аляксеенка А. Г. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
4232 |
2023-05-29 |
Горбач Генадзь Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
4233 |
2023-05-29 |
Сяргееў Максім Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
4234 |
2023-05-29 |
Зіневіч Ірына Станіславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Кміта Н.А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
4235 |
2023-05-27 |
Шэўлюгін Юрый |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111799 |
4236 |
2023-05-27 |
Лабынёў Віталь |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111799 |
4237 |
2023-05-27 |
Кірыяк Таццяна |
ж |
|
|
|
Гомель |
|
|
https://spring96.org/be/news/111799 |
4238 |
2023-05-27 |
Бацько Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111799 |
4239 |
2023-05-26 |
Казека Уладзімір |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-26 |
|
|
15 сут. |
|
|
4240 |
2023-05-26 |
Шнітко Юрый Феадосьевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
|
|
Берасьце |
|
|
https://t.me/spiski_okrestina/23869 |