3681 |
2023-07-19 |
Кавалёнак Дзмітрый Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
3682 |
2023-07-19 |
Тысевіч Юлія Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Бягун В. В. |
Гомель, раённы |
|
|
|
3683 |
2023-07-19 |
Саладоўнікаў Сямён Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Тарабуева Т. В. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
3684 |
2023-07-19 |
Мірашнічэнка Крысціна Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Галубовіч М. Л. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
3685 |
2023-07-19 |
Самойла Юлія Станіславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Леўсік А. Б. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
3686 |
2023-07-19 |
Корхіна Зоя Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Казачак В. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
3687 |
2023-07-19 |
Каспяровіч Яўген Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
3688 |
2023-07-19 |
Серакоў Яўген Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
3689 |
2023-07-19 |
Карабанюк Юрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
3690 |
2023-07-19 |
Крывулец Вольга Мікалаевіч |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Жук В. С. |
Лунінец |
|
|
|
3691 |
2023-07-19 |
Крывуць Сяргей Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
3692 |
2023-07-18 |
Дуброўскі Максім |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-07-19 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/112265 |
3693 |
2023-07-18 |
Ліцвінаў Мікалай |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/112241 |
3694 |
2023-07-18 |
Равуцкі Яўген |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/112241 |
3695 |
2023-07-18 |
Калеснік Міхаіл Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-18 |
Зінчук А. А. |
Навабеліца, раённы |
|
|
|
3696 |
2023-07-18 |
Кулікоў Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-18 |
Рахманенка Т. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
3697 |
2023-07-18 |
Якаўлеў Георгій Георгіевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-18 |
Ясковіч В. К. |
Горкі |
|
|
|
3698 |
2023-07-18 |
Афанасенка Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-18 |
Саттарава Е. С. |
Крупкі, раённы |
|
|
|
3699 |
2023-07-18 |
Калюжны Ігар Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-18 |
Малашанка А. П. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
3700 |
2023-07-18 |
Паўлоўская Вікторыя Аляксандраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-07-18 |
Воўк А. А. |
Менск, Савецкі |
|
|
|