2301 |
2023-12-01 |
Грамадзянка А |
ж |
|
|
|
Берасьце |
|
|
https://spring96.org/be/news/113471 |
2302 |
2023-12-01 |
Трубчык Васіль |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/113471 |
2303 |
2023-11-30 |
Вардамацкі Сяргей Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Новікава А. С. |
Менск, раённы |
|
|
|
2304 |
2023-11-30 |
Праснякова Наталля Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Папова А. А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2305 |
2023-11-30 |
Нікалаенка Святлана Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Папова А. А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2306 |
2023-11-30 |
Харэвіч Павел Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
2307 |
2023-11-30 |
Сенюць Уладзімір Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Тарабуева Т. В. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
2308 |
2023-11-30 |
Корабаў Аляксей Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Дзергачоў А. А. |
Полацак, раённы |
|
|
|
2309 |
2023-11-30 |
Ксяндзоў Валерый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Петрусевіч В. І. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
2310 |
2023-11-30 |
Алай Сяргей Сямёнавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-30 |
Асіпчык А. В. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
2311 |
2023-11-30 |
Палюховіч Аляксей Фёдаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Дзергачоў А. А. |
Полацак, раённы |
|
|
|
2312 |
2023-11-30 |
Пятлёў Андрэй Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Новік А. В. |
Лепель |
|
|
|
2313 |
2023-11-30 |
Гацкевіч Наталля Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
2314 |
2023-11-30 |
Кураш Ян Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Сушко Н.З. |
Лепель |
|
|
|
2315 |
2023-11-30 |
Лісоўскі Мікіта Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Парэмскі Я. І. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
2316 |
2023-11-30 |
Кучынскі Аляксандр Антонавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-30 |
Місюк А. В. |
Мядзель |
|
|
|
2317 |
2023-11-30 |
Баль Юрый Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Парэмскі Я. І. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
2318 |
2023-11-30 |
Рагозіна Надзея Юр'еўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-30 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
2319 |
2023-11-30 |
Басуева Наталля Юр'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
2320 |
2023-11-30 |
Малевіч Вольга Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-30 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|