Каго з актывістаў чакаюць суды 30 снежня? Расклад паседжанняў Дапоўнена

2019 2019-12-29T18:23:00+0300 2019-12-30T10:47:51+0300 be https://spring96.org/files/images/sources/sud_789.jpeg Праваабарончы цэнтр «ВЯСНА» Праваабарончы цэнтр «ВЯСНА»
Праваабарончы цэнтр «ВЯСНА»

У судах Мінска на 30 снежня прызначаны шэраг працэсаў над актывістамі і актывісткамі, што прынялі ўдзел у мірных акцыях пратэсту супраць “паглыбленнай інтэграцыі” з Расіяй. Усіх іх вінавацяць ва ўдзеле ў несанкцыянаваных массавых мерапрыемствах, якія адбыліся 7 і 8 снежня.

Суд Ленінскага раёна

Андрэй Кудзік, складзеныя два пратаколы па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП (за ўдзел у акцыях 7 і 8 снежня). Пачатак у 11.30. Суддзя Т. Шоцік

Уладзімір Арлоў, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 11.30. Суддзя М. Запаснік.

Барыс Дуброўскі, складзены пратакол па артыкуле 23.34 КаАП. Пачатак у 11.30. Суддзя Кісляк А.І.

Наталля Ладуцька, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 11.30.

Зміцер Казлоў (блогер Шэры кот), складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП (за ўдзел у акцыі 8 снежня). Пачатак у 12.30 (каб. 3138). Суддзя Т. Шоцік.

Ганна Шапуцька, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 12.30 (каб. 3138).

Барыс Анікееў, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 12.30 (каб. 3134). Суддзя Кісляк А.І.

Віктар Кавалькоў (айцец Вікенцій), складзены пратакол па частцы 3 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 14.30 (каб. 3134). Суддзя Кісляк А.І.

Уладзімір Някляеў, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 14.30. Суддзя М. Запаснік.

Суд Цэнтральнага раёна

Андрэй Шарэнда, складзены пратакол па артыкуле 23.34 КаАП. Пачатак у 9.15. Суддзя Ю. Густыр.

Максім Урбановіч, складзены пратакол па частцы 3 артыкала 23.34 КаАП. Пачатак у 9.15. Суддзя В. Есьман.

Ю. Татур, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 9.15. Суддзя І. Касцян.

Максім Урбановіч, складзены пратакол па частцы 3 артыкала 23.34 КаАП. Пачатак у 9.45. Суддзя Т. Акавітая.

Пётр Садоўскі, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 10.15. Суддзя І. Касцян.

А. Янушкоўская, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 10.15. Суддзя Ю. Густыр.

А. Хранкоў, складзены пратакол па частцы 3 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 10.15. Суддзя В. Есьман.

А. Хранкоў, складзены пратакол па частцы 3 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 10.45. Суддзя Т. Акавітая.

Аляксей Сюдак, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 11.15 (каб. 405). Суддзя Ю. Густыр.

Мікалай Казлоў, складзены пратакол па частцы 3 артыкала 23.34 КаАП. Пачатак у 11.15. Суддзя І. Касцян.

Пётр Садоўскі, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 12.00. Суддзя Ю. Густыр.

А. Янушкоўская, складзены пратакол па частцы 1 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 12.50. Суддзя І. Касцян.

Суд Заводскага раёна

Валер Рабцаў, складзены пратакол па частцы 3 артыкула 23.34 КаАП. Пачатак у 11.00 (каб. 31).

Хочаш паназіраць за судамі? Далучайся!

Валанцёрская служба "Вясны" запрашае ўсіх ахвочых паназіраць за судамі і мірнымі сходамі.

Апошнія навіны

Партнёрства

Сяброўства