761 |
2024-02-09 |
Юруць Анастасія Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
Грушко А. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
20 б.в. 800,00 руб. |
|
762 |
2024-02-09 |
Корзін Уладзімір Аляксеевіч |
м |
19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2024-02-09 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
763 |
2024-02-09 |
Матэвушаў Ілля Юр'евіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-09 |
Бясецкі В. Г. |
Полацак, раённы |
|
|
|
764 |
2024-02-09 |
Даманцэвіч Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
Зыль І.Н. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
765 |
2024-02-09 |
Шэлест Артур Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
Асіпчык А. В. |
Менск, Заводзкі |
10 сут. |
|
|
766 |
2024-02-09 |
Берташ Ганна Фёдараўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-09 |
Іршын А. В. |
Маладзечна |
|
|
|
767 |
2024-02-09 |
Палюховіч Аляксей Фёдаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
Бясецкі В. Г. |
Полацак, раённы |
|
|
|
768 |
2024-02-09 |
Козыра Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
Волк А.А. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
769 |
2024-02-09 |
Кацюбка Уладзімір Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
Грушко А. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
770 |
2024-02-09 |
Лапацін Анатоль Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
Літвіна А. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
771 |
2024-02-09 |
Фалькоўскі Уладзімір Канстанцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
772 |
2024-02-09 |
Грамадзянка Х |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
|
Гародня, Ленінскі |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
773 |
2024-02-09 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
|
Наваградак, раённы |
|
20 б.в. 800,00 руб. |
|
774 |
2024-02-09 |
Грамадзянін Б |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-09 |
|
Паставы, раённы |
10 сут. |
|
|
775 |
2024-02-08 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-08 |
|
Гародня, Ленінскі |
10 сут. |
|
|
776 |
2024-02-08 |
Трыбуць Вольга Станіславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-08 |
Хіхол Р. Э. |
Карэлічы |
|
25 б.в. 1 000,00 руб. |
|
777 |
2024-02-08 |
Дамастой Андрэй Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-08 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
778 |
2024-02-08 |
Ананьева Вольга Сяргееўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-08 |
Рудэнка А. А. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
779 |
2024-02-08 |
Байдоўская Ірына Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-08 |
Шкель А. П. |
Камянец, раённы |
|
|
|
780 |
2024-02-08 |
Басаеўская Таццяна Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-08 |
Клімовіч І. С. |
Пінск |
|
25 б.в. 1 000,00 руб. |
|