5001 |
2023-02-23 |
Прынеслік Елізавета |
ж |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/110877 |
5002 |
2023-02-23 |
Шумілаў Ігар |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-24 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы |
15 сут. |
|
https://t.me/viasna96/17478 |
5003 |
2023-02-23 |
Шатрова Вікторыя Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-23 |
Касьянава К. Д. |
Светлагорск |
|
|
|
5004 |
2023-02-23 |
Разумны Аляксандр Віктаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-23 |
Хаткевіч Ю. А. |
Ворша, раённы |
|
|
|
5005 |
2023-02-23 |
Зуевіч Ала Ішэнаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-23 |
Карнеявец Е. С. |
Ельск, раённы |
|
|
|
5006 |
2023-02-23 |
Сілаеў Кірыл Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-23 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
5007 |
2023-02-23 |
Карповіч Руслан Васільевіч |
м |
24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2023-02-23 |
Дубовік А. А. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
5008 |
2023-02-23 |
Карповіч Анатоль Анатольевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-23 |
Пракаповіч А. І. |
Салігорск, раённы |
|
|
|
5009 |
2023-02-23 |
Шумілаў Ігар Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-23 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
5010 |
2023-02-23 |
Лесавік Вольга |
ж |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/ru/news/110936 |
5011 |
2023-02-22 |
Лішчынец Віктар Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
|
|
|
5012 |
2023-02-22 |
Янчыленка Дзмітрый Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Белавус І. В. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
5013 |
2023-02-22 |
Сніцарэнка Віталь Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5014 |
2023-02-22 |
Сницеренко Таццяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5015 |
2023-02-22 |
Эцін Павел Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Казачак В. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
5016 |
2023-02-22 |
Шамкін Алег Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Мажэйка С. Ю. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
5017 |
2023-02-22 |
Зобава Раіса Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Скарына К. М. |
Буда-Кашалёва, раённы |
|
|
|
5018 |
2023-02-22 |
Корвель Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Качалава Н.З. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
5019 |
2023-02-22 |
Давідоўская Вольга Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Сівец І. І. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
5020 |
2023-02-22 |
Фядотава Вольга Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Сівец І. І. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|