161 |
2024-02-19 |
Шумскі Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Кавалёнак Т.Н. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
162 |
2024-02-19 |
Грамадзянка Г |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
|
Ліда, раённы |
15 сут. |
|
|
163 |
2024-02-19 |
Грамадзянка С |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
|
Ліда, раённы |
15 сут. |
|
|
164 |
2024-02-17 |
Грамадзянін Ч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-17 |
|
Ліда, раённы |
15 сут. |
|
|
165 |
2024-02-16 |
Сідар Максім Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Сянько В. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
166 |
2024-02-16 |
Кетрыс Юлія Эдвардаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Емяльянавіч Т. В. |
Ашмяны |
|
|
|
167 |
2024-02-16 |
Аблажэвіч Іна Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
168 |
2024-02-16 |
Калякіна Вольга Юр'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Зыль І.Н. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
169 |
2024-02-16 |
Нікіценка Юлія Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
170 |
2024-02-16 |
Бабкоў Барыс Вітальевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Паляшчук В. В. |
Жодзіна |
|
|
|
171 |
2024-02-16 |
Борсук Алена Вільгельмаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Іванова С. П. |
Петрыкаў, раённы |
|
|
|
172 |
2024-02-16 |
Валчкова Таццяна Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Пакроўская А. М. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
173 |
2024-02-16 |
Арышчук Васіль Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
174 |
2024-02-16 |
Трафімюк Вячаслаў Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
175 |
2024-02-16 |
Юдэнка Дзмітрый Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Кніжонак Г.С. |
Мазыр |
|
|
|
176 |
2024-02-16 |
Шабуня Алена Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
177 |
2024-02-16 |
Камлёнак Аляксандр Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Кот А. А. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
178 |
2024-02-16 |
Ходзікаў Уладзіслаў Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Новік А. В. |
Лепель |
|
|
|
179 |
2024-02-16 |
Лабадырава Ганна Рыгораўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Краўчанка А. В. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
180 |
2024-02-16 |
Сцепаненка Юрый Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Царыкаў В. М. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|