2701 |
2023-07-21 |
Кубарская Вольга Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Саян А. А. |
Талачын |
|
|
|
2702 |
2023-07-21 |
Іванова Анастасія Ігараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Саян А. А. |
Талачын |
|
|
|
2703 |
2023-07-21 |
Шапавалава Ганна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2704 |
2023-07-21 |
Езепава Ганна Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Церахава А. К. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
2705 |
2023-07-21 |
Равенкаў Сяргей Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
2706 |
2023-07-21 |
Карнееў Глеб Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
2707 |
2023-07-21 |
Найдзенік Наталля Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Мінчын В. Л. |
Светлагорск |
|
|
|
2708 |
2023-07-21 |
Байгот Пётр Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Леўсік А. Б. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
2709 |
2023-07-21 |
Нядбайлік Віктар Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
2710 |
2023-07-21 |
Савіцкі Васіль Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
2711 |
2023-07-21 |
Мажарова Таццяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
2712 |
2023-07-21 |
Русіловіч Яўген Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Глацько Р.І. |
Гародня |
|
|
|
2713 |
2023-07-21 |
Жыдовіч Сяргей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Глацько Р.І. |
Гародня |
|
|
|
2714 |
2023-07-21 |
Шчарбіна Маргарыта Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
2715 |
2023-07-21 |
Афанасенка Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Саттарава Е. С. |
Крупкі, раённы |
|
|
|
2716 |
2023-07-21 |
Бурак Аляксандр Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Зарычнюк А. В. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
2717 |
2023-07-21 |
Карніенка Надзея Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-21 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
2718 |
2023-07-21 |
Скарабагаты Мікіта |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/112282 |
2719 |
2023-07-21 |
Зноска Андрэй |
м |
|
|
|
Ліда |
|
|
https://spring96.org/be/news/112282 |
2720 |
2023-07-21 |
Кузевіч Яраслаў |
м |
|
|
|
Рэчыца |
|
|
https://spring96.org/be/news/112282 |