1601 |
2023-11-16 |
Якута Аляксандр |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/113340 |
1602 |
2023-11-16 |
Піліпенка Павел |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/113340 |
1603 |
2023-11-16 |
Цяслюк Сяргей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-16 |
Кучарава Т. Л. |
Мазыр |
|
|
|
1604 |
2023-11-16 |
Станкевіч Валерый Францавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-16 |
Галубовіч М. Л. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
1605 |
2023-11-16 |
Грамадзянін Д |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-16 |
|
Наваполацак |
13 сут. |
|
|
1606 |
2023-11-16 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-16 |
|
Карэлічы |
|
|
|
1607 |
2023-11-16 |
Грамадзянін Г |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-16 |
|
Іўе |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
1608 |
2023-11-15 |
Аленіна Ніна |
ж |
|
|
|
|
|
|
https://t.me/viasnanazirae/888 |
1609 |
2023-11-15 |
Красоўскі Юрый |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
|
|
|
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/113407 |
1610 |
2023-11-15 |
Грамадзянін Б |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/113340 |
1611 |
2023-11-15 |
Целяпун Уладзімір |
м |
|
|
|
Мазыр |
|
|
https://spring96.org/be/news/113340 |
1612 |
2023-11-15 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/113340 |
1613 |
2023-11-15 |
Мятляева Наталля Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-15 |
Бубенчык Д. В. |
Смаргонь, раённы |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
1614 |
2023-11-15 |
Аплевіч Таццяна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-15 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1615 |
2023-11-15 |
Гаўгель Таццяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-15 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1616 |
2023-11-15 |
Гоцка Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-15 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
1617 |
2023-11-15 |
Бука Яўген Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-15 |
Барысаў В. А. |
Узда, раённы |
|
|
|
1618 |
2023-11-15 |
Грамадзянін Д |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-15 |
|
Жлобін, раённы |
12 сут. |
|
|
1619 |
2023-11-15 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-15 |
|
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
1620 |
2023-11-15 |
Грамадзянін З |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-15 |
|
Гомель, Чыгуначны |
15 сут. |
|
|