2421 |
2023-10-18 |
Грамадзянін М |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-10-18 |
|
Наваполацак |
15 сут. |
|
|
2422 |
2023-10-18 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-18 |
|
Наваполацак |
15 сут. |
|
|
2423 |
2023-10-18 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-18 |
|
Наваполацак |
13 сут. |
|
|
2424 |
2023-10-18 |
Грамадзянін К |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-10-18 |
|
Менск, Партызанскі |
15 сут. |
|
|
2425 |
2023-10-18 |
Грамадзянін Ш |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-18 |
|
Менск, Заводзкі |
14 сут. |
|
|
2426 |
2023-10-18 |
Тарасевіч Вікторыя Алегаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-10-18 |
Шутко А. А. |
Менск |
|
|
|
2427 |
2023-10-18 |
Удод Андрэй Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-18 |
Насеня С.Н. |
Столін, раённы |
|
|
|
2428 |
2023-10-18 |
Мацкевіч Аляксандр Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-18 |
Насеня С.Н. |
Столін, раённы |
|
|
|
2429 |
2023-10-18 |
Паляк Васіль Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-18 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
2430 |
2023-10-18 |
Жынгель Канстанцін Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-18 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
2431 |
2023-10-18 |
Лугачова Таццяна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-18 |
Горбач Н.Ч. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
2432 |
2023-10-18 |
Бука Яўген Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-10-18 |
Барысаў В. А. |
Узда, раённы |
|
|
|
2433 |
2023-10-18 |
Самсоненка Валерый |
м |
|
|
|
Светлагорск |
|
|
https://spring96.org/be/news/113100 |
2434 |
2023-10-18 |
Самсоненка Ігар |
м |
|
|
|
Светлагорск |
|
|
https://spring96.org/be/news/113100 |
2435 |
2023-10-17 |
Грамадзянін Ч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-17 |
|
Ліда, раённы |
|
30 б.в. 1 110,00 руб. |
|
2436 |
2023-10-17 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-17 |
|
Гомель, Навабелецкі |
5 сут. |
|
|
2437 |
2023-10-17 |
Есьман Анастасія Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-17 |
Хіхол Р. Э. |
Карэлічы |
|
|
|
2438 |
2023-10-17 |
Буцкевіч Вольга Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-17 |
Хіхол Р. Э. |
Карэлічы |
|
|
|
2439 |
2023-10-17 |
Каваленка Дзмітрый Уладзіміравіч |
м |
24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2023-10-17 |
Кміта Н.А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2440 |
2023-10-17 |
Азарчык Вольга Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-17 |
Жэрко Т. І. |
Ляхавічы |
|
|
|