501 |
2024-02-23 |
Міхан Міхаіл Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
502 |
2024-02-23 |
Палякоў Васіль Паўлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Церахава А. К. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
503 |
2024-02-23 |
Германовіч Юрый Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Нямкова А. А. |
Бяроза |
|
|
|
504 |
2024-02-23 |
Шматко Уладзімір Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Жук Л. К. |
Гародня |
|
|
|
505 |
2024-02-23 |
Шапор Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Каплій Д.Д. |
Бяроза |
|
|
|
506 |
2024-02-23 |
Палюховіч Аляксей Фёдаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Штуро Р. І. |
Полацак, раённы |
|
|
|
507 |
2024-02-23 |
Карповіч Сяргей Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Кавалевіч Д. І. |
Бяроза |
|
|
|
508 |
2024-02-23 |
Кніга Ірына Леанідаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Жук Л.К. |
Гародня |
|
|
|
509 |
2024-02-23 |
Букоціна-Ісупава Яўгенія Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Штуро Р. І. |
Полацак, раённы |
|
|
|
510 |
2024-02-23 |
Шлег Віталь Уладзіміравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-23 |
Барыс Т. В. |
Вілейка |
|
|
|
511 |
2024-02-22 |
Туравераў Руслан Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Скок В. В. |
Слонім |
|
|
|
512 |
2024-02-22 |
Траццякова Валянціна Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Сянько Н.А. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
513 |
2024-02-22 |
Грыцэнак Дзяніс Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Іванюценка С. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
514 |
2024-02-22 |
Бойка Вольга Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Чорная А. Л. |
Жыткавічы, раённы |
|
|
|
515 |
2024-02-22 |
Пясецкая Алена Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Літвіна А. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
516 |
2024-02-22 |
Лакутиевская Кацярына Паўлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Міхневіч Л. Э. |
Ашмяны |
|
|
|
517 |
2024-02-22 |
Сірош Аляксей Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Горбач Н.Ч. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
518 |
2024-02-22 |
Жалнярук Дзяніс Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
519 |
2024-02-22 |
Шалюцін Эдуард Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Кузьмічонак С. А. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
520 |
2024-02-22 |
Кацюбка Уладзімір Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|