10141 |
2020-11-08 |
Шыкло Максім |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Фрунзенскі |
8 сут. |
|
|
10142 |
2020-11-08 |
Шыпшур Любоў |
ж |
|
|
|
Менск, Партызанскі |
|
|
|
10143 |
2020-11-08 |
Шляхценка Пётр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
10144 |
2020-11-08 |
Шнеерсан Марыя |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Савецкі |
8 сут. |
|
|
10145 |
2020-11-08 |
Шубенька Сяргей |
м |
|
|
|
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
10146 |
2020-11-08 |
Шабалін Павел |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2021-02-15 |
Асіпчык Анастасія |
Менск, Заводзкі |
|
20 б.в. 580,00 руб. |
|
10147 |
2020-11-08 |
Гарбанаў Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Жуковіч Алена |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
10148 |
2020-11-08 |
Макарэвіч-Йоўчэва Кацярына |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
Чэраповіч |
Менск, Першамайскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|
10149 |
2020-11-08 |
Бакун Алена |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Ляйкоўская Анастасія |
Менск, Першамайскі |
|
15 б.в. 405,00 руб. |
|
10150 |
2020-11-08 |
Канявега Антон |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск |
13 сут. |
|
|
10151 |
2020-11-08 |
Яшчанка Алена |
ж |
|
|
|
Менск |
|
|
|
10152 |
2020-11-07 |
Аракелян Павел |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Маскоўскі |
15 сут. |
|
|
10153 |
2020-11-07 |
Рытаў-Ключэня Ілля |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Карсюк Д.С. |
Менск, Цэнтральны |
15 сут. |
|
Суд па скайпе, Да суда ў ІЧУ |
10154 |
2020-11-07 |
Галыгіна Аксана |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Шоцік Т. |
Менск, Ленінскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|
10155 |
2020-11-07 |
Сморгина Н.А. |
|
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Ляйкоўская Анастасія |
Менск, Першамайскі |
|
15 б.в. 405,00 руб. |
|
10156 |
2020-11-07 |
Дамброўская Наталля |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Шут Ю.С. |
Менск, Ленінскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
медык РНПЦ Анкалогіі. У ІЧУ да суда |
10157 |
2020-11-07 |
Баталевіч Ігар |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Клімчук М.А. |
Менск, Ленінскі |
14 сут. |
|
|
10158 |
2020-11-07 |
Кубашова Маргарыта |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Шут Ю.С. |
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
10159 |
2020-11-07 |
Працэнка Кірыл |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Клімчук М.А. |
Менск, Ленінскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|
10160 |
2020-11-07 |
Паддубны Кірыл |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Ачалава А.В. |
Менск, Ленінскі |
|
30 б.в. |
медык РНПЦ Анкалогіі |