301 |
2023-06-02 |
Стальмашэўская Аксана Генадзьеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-02 |
Белавус І. В. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
302 |
2023-06-02 |
Салаўёў Арцём Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Белавус І. В. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
303 |
2023-05-31 |
Беладзед Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111853
https://spring96.org/be/news/111875 |
304 |
2023-05-31 |
Стасеў Андрэй Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-31 |
Матыль Т. Я. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
305 |
2023-05-31 |
Стасева Ганна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-31 |
Матыль Т. Я. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
306 |
2023-05-30 |
Сельвеструк Дзмітрый Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-30 |
Матыль Т. Я. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
307 |
2023-05-29 |
Муравіцкі Глеб Канстанцінавіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-05-29 |
|
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
308 |
2023-05-29 |
Каваленка Дзяніс Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Воўк А. А. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
309 |
2023-05-29 |
Марціновіч Сяргей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-29 |
Ярохіна М. В. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
310 |
2023-05-25 |
Шчарбакоў Ігар Анатольевіч |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://t.me/spiski_okrestina/23869 |
311 |
2023-05-25 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/111783 |
312 |
2023-05-24 |
Купчанка Міхаіл Сяргеевіч |
м |
|
|
|
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
https://t.me/spiski_okrestina/23869 |
313 |
2023-05-23 |
Шаўчэнка Сяргей Юр'евіч |
м |
|
|
|
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
https://t.me/spiski_okrestina/23869 |
314 |
2023-05-21 |
Апаленіс Аляксей Аляксандравіч |
м |
|
|
|
Менск, Цэнтральны |
|
|
https://t.me/spiski_okrestina/23866 |
315 |
2023-05-18 |
Сельвеструк Дзмітрый Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-18 |
Кацэр С. А. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
316 |
2023-05-18 |
Рудьман Таццяна Дзмітрыеўна |
ж |
|
|
|
Менск, Партызанскі |
|
|
2001 г.н.
https://t.me/spiski_okrestina/23866 |
317 |
2023-05-17 |
Башко Артур |
м |
|
|
|
Менск |
13 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111796 |
318 |
2023-05-15 |
Касцюковіч Максім Генадзьевіч |
м |
|
|
|
Менск, Маскоўскі |
|
|
https://t.me/spiski_okrestina/23866 |
319 |
2023-05-14 |
Муравіцкі Глеб Канстанцінавіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-05-14 |
|
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
320 |
2023-05-13 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-13 |
|
Менск, Ленінскі |
10 сут. |
|
|