461 |
2023-03-13 |
Куршук Дзяніс Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
462 |
2023-03-13 |
Некрашэвіч Марыя Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
463 |
2023-03-13 |
Кузін Аляксандр Мікалаевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-13 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
464 |
2023-03-13 |
Грамадзянка А |
ж |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-13 |
|
Менск, Заводзкі |
10 сут. |
|
|
465 |
2023-03-13 |
Заяц Мікалай |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-27 |
Шчоткіна Ю. В. |
Менск, Ленінскі |
|
|
https://spring96.org/be/news/111045 |
466 |
2023-03-10 |
Грамадзянка Н |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-10 |
|
Менск, Фрунзенскі |
13 сут. |
|
|
467 |
2023-03-10 |
Грамадзянін Л |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-10 |
|
Менск, Маскоўскі |
13 сут. |
|
|
468 |
2023-03-09 |
Бакун Юлія Аляксандраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-10 |
Новікава А. С. |
Менск, раённы |
15 сут. |
|
|
469 |
2023-03-09 |
Янкоўская Таццяна Андрэеўна |
ж |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-09 |
Цяліца Л. Ф. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
470 |
2023-03-09 |
Дворнічэнка Алеся Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-09 |
Емяльянчанка А.М. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
471 |
2023-03-09 |
Сітнічэнка Аляксандр Аляксандравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-09 |
Някрасава Е. Т. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
472 |
2023-03-07 |
Залуцкі Аляксей Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-07 |
Жуковіч Е. Г. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
473 |
2023-03-07 |
Паповіч Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-07 |
Лапаева А. Д. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
474 |
2023-03-07 |
Хільмановіч Вольга Яраславаўна |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-07 |
Лапаева А. Д. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
475 |
2023-03-07 |
Прыхожы Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-07 |
Царыкаў В. М. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
476 |
2023-03-06 |
Стовбуник Анастасія Аркадзьеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-06 |
Капцэвіч А. В. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
477 |
2023-03-03 |
Ахрэмчык Кірыл Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-03 |
Воўк А. А. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
478 |
2023-03-03 |
Берагавой Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-03-03 |
Шчэрба Ю. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
479 |
2023-03-03 |
Багрыцэвіч Мікалай Леанідавіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-03-03 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
480 |
2023-03-03 |
Дуняк Ілля Аляксандравіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-03-03 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|