9401 |
2020-11-08 |
Пермінаў Дзмітрый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Ярохіна Марыя |
Менск, Фрунзенскі |
14 сут. |
|
|
9402 |
2020-11-08 |
Ляпешкін Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Шоцік Т. |
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
9403 |
2020-11-08 |
Купчынскі Аляксей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Ачалава А.В. |
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
9404 |
2020-11-08 |
Жалток Павел |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Клімчук М.А. |
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
9405 |
2020-11-08 |
Кавалёў Сяргей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Шоцік Т. |
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
9406 |
2020-11-08 |
Сафронаў Валерый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
14 сут. |
|
|
9407 |
2020-11-08 |
Мураўёў Сяргей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Інчына Юля |
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
9408 |
2020-11-08 |
Шапчыц Яўген |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Ярохіна Марыя |
Менск, Фрунзенскі |
15 сут. |
|
|
9409 |
2020-11-08 |
Запёкін Ягор |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Карсюк Д.С. |
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
9410 |
2020-11-08 |
Качан Эдуард |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
14 сут. |
|
|
9411 |
2020-11-08 |
Чэмярко Алег |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
14 сут. |
|
|
9412 |
2020-11-08 |
Іваныгін Сяргей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2020-11-11 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
25 сут. |
|
|
9413 |
2020-11-08 |
Буснякоў Міхаіл |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
|
Менск, Кастрычніцкі |
5 сут. |
|
|
9414 |
2020-11-08 |
Сінюк Дзмітрый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-12 |
Карсюк Д.С. |
Менск, Цэнтральны |
13 сут. |
|
|
9415 |
2020-11-08 |
Аўраменка Анатоль |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск |
9 сут. |
|
|
9416 |
2020-11-08 |
Агафонаў Міхаіл |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
9417 |
2020-11-08 |
Адамовіч Дзяніс |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
|
Менск |
8 сут. |
|
|
9418 |
2020-11-08 |
Акаловіч Вадзім |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
9419 |
2020-11-08 |
Аксёнчык Віталь |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-12 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
9420 |
2020-11-08 |
Андрэйчук Віталь |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|