121 |
2024-06-10 |
Маскалёва Тамара Міхайлаўна |
ж |
24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2024-06-10 |
Гулешова Е. І. |
Магілёў, раённы |
|
|
|
122 |
2024-06-10 |
Кісялёў Уладзімір Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-10 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
123 |
2024-06-10 |
Скарадумаў Генадзь Гаўрылавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-10 |
Галубовіч М. Л. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
124 |
2024-06-10 |
Лясунін Антон Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-10 |
Новік А. В. |
Лепель |
|
|
|
125 |
2024-06-10 |
Ахота Руслан Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-10 |
Волчак І. М. |
Наваградак, раённы |
|
|
|
126 |
2024-06-10 |
Крывушчанка Таццяна Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-10 |
Сухадольская А.М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
127 |
2024-06-10 |
Кундзірэнка Юлій Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-10 |
Емяльянавіч Т. В. |
Ашмяны |
|
|
|
128 |
2024-06-07 |
Дэкола Дзмітрый Казіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-07 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
129 |
2024-06-07 |
Ступак Уладзімір Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-07 |
Лапко М. Ф. |
Менск, Першамайскі |
|
|
|
130 |
2024-06-07 |
Марчук Марыя Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-07 |
Шавякова А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
131 |
2024-06-07 |
Каравай Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-07 |
Брэган Е. А. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
132 |
2024-06-07 |
Савельеў Віктар Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-07 |
Ларчанка Н.У. |
Магілёў |
|
|
|
133 |
2024-06-07 |
Аляксейчык Кацярына Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-07 |
Раманоўскі В. Я. |
Гародня |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
134 |
2024-06-06 |
Булацкі Віталь Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-06 |
Шведаў І. А. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
135 |
2024-06-05 |
Малама Антаніна Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-05 |
Саттарава Е. С. |
Крупкі, раённы |
|
|
|
136 |
2024-06-05 |
Аўсянікаў Сяргей Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-05 |
Касьянава К. Д. |
Светлагорск |
|
|
|
137 |
2024-06-05 |
Бабцова Святлана Юр'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-05 |
Бягун В. В. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
138 |
2024-06-05 |
Гаро Ірына Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-05 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
139 |
2024-06-05 |
Някрасаў Аляксандр Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-05 |
Новікава В. П. |
Мазыр |
|
|
|
140 |
2024-06-05 |
Дземідовіч Аксана Васільеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-06-05 |
Іванова С. П. |
Лепель |
|
|
|