101 |
2024-06-17 |
Запольская Марыя Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-17 |
Грачышкіна А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
102 |
2024-06-17 |
Лагвіновіч Алена Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-17 |
Грачышкіна А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
103 |
2024-06-17 |
Гаўрылаў Уладзімір Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-17 |
Кавалевіч Д. І. |
Бяроза |
|
|
|
104 |
2024-06-14 |
Суўханаў Дзмітрый Тахіровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-14 |
Касьянава К. Д. |
Светлагорск |
|
|
|
105 |
2024-06-14 |
Яцэвіч Валянціна Ягораўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-14 |
Кавалевіч Д. І. |
Бярозаўка, раённы |
|
|
|
106 |
2024-06-14 |
Адамчук Валянціна Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-14 |
Кошко І. Л. |
Ліда, раённы |
|
|
|
107 |
2024-06-14 |
Тара Аляксандр Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-14 |
Крупец А. В. |
Клецк |
|
|
|
108 |
2024-06-13 |
Шульга Кацярына Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-13 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
109 |
2024-06-13 |
Хмарук Міхаіл Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-13 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
110 |
2024-06-13 |
Піпчанка Сяргей Анатольевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-06-13 |
Мохараў А. Н. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
111 |
2024-06-13 |
Філіпавец Ігар Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-13 |
Пляшэня Н. Б. |
Любань, раённы |
|
|
|
112 |
2024-06-13 |
Шыхава Алена Аляксандраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-06-13 |
Дубовік А. А. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
113 |
2024-06-13 |
Карнеявец Генадзь Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-13 |
Загваздзіна Г. В. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
114 |
2024-06-13 |
Юхневіч Анджэй Мар'янавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-13 |
Іванова С. П. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
115 |
2024-06-13 |
Качаргін Васіль Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-13 |
Кулеш В. Э. |
Слонім |
|
|
|
116 |
2024-06-13 |
Бабкін Аляксандр Віктаравіч |
м |
|
2024-06-13 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
24.54 |
117 |
2024-06-13 |
Маляўка Андрэй Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-13 |
Хіхол Р. Э. |
Карэлічы |
|
|
|
118 |
2024-06-13 |
Буйко Уладзімір Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-13 |
Каралевіч А. В. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
119 |
2024-06-10 |
Беласік Дзяніс Канстанцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-10 |
Лешчанка А. Л. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
120 |
2024-06-10 |
Савіцкі Сяргей Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-10 |
Дробыш М. А. |
Чашнікі, Віцебскі |
|
|
|