41 |
2024-06-26 |
Краўчанка Люба Іосіфаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-26 |
Іванова С. П. |
Браслаў, Браслаўскі |
|
|
|
42 |
2024-06-26 |
Падлеская Ірына Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-26 |
Якімовіч Ю. Ю. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
43 |
2024-06-26 |
Данілюк Марына Казіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-26 |
Каралевіч А. В. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
44 |
2024-06-25 |
Піваварава Людміла Валер'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-25 |
Панасенка Н.У. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
45 |
2024-06-25 |
Чарняўскі Вадзім Пятровіч |
м |
24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2024-06-25 |
Штуро Р. І. |
Полацак, раённы |
|
|
|
46 |
2024-06-25 |
Есіпок Ганна Вітальеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-25 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
47 |
2024-06-25 |
Макаранка Уладзімір Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-25 |
Жалудзеў В. А. |
Быхаў, раённы |
|
|
|
48 |
2024-06-24 |
Шафранскі Аляксей Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Касьянава К. Д. |
Светлагорск |
|
|
|
49 |
2024-06-24 |
Білык Аляксей Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Ражманава Е. Н. |
Крычаў |
|
|
|
50 |
2024-06-24 |
Гінцяк Дзмітрый Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
51 |
2024-06-24 |
Камлюк Сяргей Аляксеевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-06-24 |
Шчоткіна Ю. В. |
Менск, Ленінскі |
|
|
|
52 |
2024-06-24 |
Ліневіч Андрэй Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
53 |
2024-06-24 |
Дзеравянка Юрый Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
54 |
2024-06-24 |
Сперкач Дзмітрый Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
55 |
2024-06-24 |
Гасціла Вадзім Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Матыль Т. Я. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
56 |
2024-06-24 |
Міхалап Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Усцінава А. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
57 |
2024-06-24 |
Семянец Павел Генадзевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-06-24 |
Крупец А. В. |
Клецк |
|
|
|
58 |
2024-06-24 |
Кудзін Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Баранава С. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
59 |
2024-06-24 |
Капуцкі Юрый Фёдаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
60 |
2024-06-24 |
Кандратовіч Сяргей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-24 |
Баранава С. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|